Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Minus 22 i D200

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie Minus 22 i D200

    chciałby zapytać sznownych posiadaczy 200 setki czy to co napisane w instrukcji odnośnie urzytkowania sprzętu przy określonej twmperaturze zawsze przestrzegaci (0-+40), oznacza to że można focić od minus 40 do plus 40 czy od zera do -40. Miałem aparacik na stoku tem dziś -22 stopnie , aparat zachowywał się normalnie , af też działało bez problemu, tylko jak chciałem zrobić podgląd fotek to monito był bardzo słabo widoczny tzn: słabo pokazywał fotki nawet po podkręceniu monitorka na +2, czy to jest normalna rzecz .Proszę o wyrozumiałośc to moja pierwsza cyfra
    pozdrawiam
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  2. #2
    nin
    Gość

    Domyślnie

    Jarecki, obraz w lcd to swiatelka z krzyzujacych sie drocikow
    poprostu jak jest -20 one nie wyzwola tyle swiatla bo je mroz gasi (najprostrzym jezykiem mowiac) stad slaba widocznocs na lcd

  3. #3

    Domyślnie

    W niskich temperaturach ciekły kryształ z którego są zbudowane wyświetlacze LCD zwyczajnie gęstnieje co objawia się zauważalnym wzrostem bezwładnośći wyświetlania i pogarsza się jego przewodnictwo świetlne, i tak jest we wszystkich LCD
    DSLRowanie, taniec towarzyski, siatkówka, wino chilijskie

    www.sztukapatrzenia.pl

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Sprezyl sie Rorslett...

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie

    dzięki za informacjiejuż mi się rozjaśniło
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  7. #7

    Domyślnie

    Dzis mialem d200 na mrozie ponad 6 godzin. Rano o osmej bylo -21 a w poludnie skoczylo do -17. Aparat dziala bezproblemowo i rownie szybko jak w cieplejszych warunkach. Gorzej z nikonowska bateria, ktora padla - ale o tym w watku o bateriach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •