Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Jola i Marta

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Zdjęcie nr 4 ma spory potencjał musisz się jednak przeprosić z żoną, PS i wyretuszować dziewczynie do porządku twarz. Naprawde zdjęcie baaardzo mi się podoba ale chyba sam widzisz...
    No widze ... ale tam to już chyba ze 2 kg pudru leży. No nic. Trzeba będzie się przeprosić z PSem (a dokładniej Gimpem) i poretuszować (czego zresztą nigdy wcześniej na taką skalę nie robiłem, więc też to będzie jakieś wyzwanie).

    Jak znajde czas, to się pobawię i oczywiście nie omieszkam się pochwalić.

    Możesz mi podpowiedzieć co (w sensie narzędzi, technik) oprocz stempelka przydaje się do wygładzenia cery? Oczywiście tak z grubsza, to wiadomo że każda sytuacja jest inna.

  2. #12

    Domyślnie

    sorki ale z 2 to chyba troche za bardzo widac szczegoly, a raczej mankamenty skory
    nie ublizajac modelce i troche za ostry make up
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  3. #13

    Domyślnie

    Ja się nie znam bo jestem początkujący też w tym temacie ale jeżeli już się bawie w poprawianie natury to stempelek naprzemiennie z pędzlem korygującym, no i blur (tylko z tym łatwo przegiąć...).
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kordian d70 Zobacz posta
    sorki ale z 2 to chyba troche za bardzo widac szczegoly, a raczej mankamenty skory
    nie ublizajac modelce i troche za ostry make up
    Mogłem troszkę przegiąć z saturacją i wyostrzeniem, co chyba zaskutkowało tym, że makijaż dzienny stał się .... wieczorowy. "Na żywo" nie było go tak bardzo widać. Nic to. Wciąż się ucze. Żona także.

  5. #15

    Domyślnie

    Modelki masz rewelacyjne, szczególnie Marta. Zdjęcia
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •