Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie 3 body(2 z gripem) MacBook 15.4'' 6 szkiel Tamrac? Lowepro?

    Witam,

    ilość sprzętu rośnie i Nova 4 AW dawno nie daje już rady. Koledzy po fachu podczas rozmów zachwalają plecaki, ja się boją o dostępność do sprzętu. Podobno jak będę miał plecak, nie będę chciał wracać do torby.

    Na dniach do wszystkiego dołączy laptop. Chciałbym też dorzucać statyw.

    Na wydanie mam ok. 800zł
    Zainteresowałem się ofertą tamraca
    http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/product/product/370

    ale nie ma w opisie nic o laptopie
    Ktoś ma? Używa?

    A może coś z lowepro? Co używacie? Może być wielkie i wyglądać jak lodówka.

    Proszę nie traktować postu jak lenistwo, przeglądałem archiwum ale o tamracu i laptopie nic nie ma. Natomiast lowepro, to opisywane są z reguły compu trekkery, a ten będzie chyba za mały.
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.lowepro.com/Products/Back...ex_200_AW.aspx

    laptok w kieszeni w klapie - nie w kieszeni na plecach !!

    - wcześniej innych plecaków nie miałem, więc nie mam odniesienia - nie mniej w tym niczego mi nie brakuje

    w 850zł się zmieścisz ...

  3. #3

    Domyślnie

    Co do tego, że po przejściu na plecka, nie będziesz chciał wracać do torby to ja się nie zgadzam.
    Mimo, iż nie mam tyle sprzętu co ty, to mimo wszystko wolę torbę.

    Plecak kupiłem ponad rok temu.
    Fajna sprawa, ale nie zawsze wygodna.
    Teraz kupiłem torbę i się bez niej nie ruszam.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Co do tego, że po przejściu na plecka, nie będziesz chciał wracać do torby to ja się nie zgadzam.
    Mimo, iż nie mam tyle sprzętu co ty, to mimo wszystko wolę torbę.

    Plecak kupiłem ponad rok temu.
    Fajna sprawa, ale nie zawsze wygodna.
    Teraz kupiłem torbę i się bez niej nie ruszam.
    też tak myślałem, ale jak torba waży ponad 4 kilo to już się do odczuwa. Sam się teraz za plecakiem rozglądam.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mr.Pietrek Zobacz posta
    http://www.lowepro.com/Products/Back...ex_200_AW.aspx

    laptok w kieszeni w klapie - nie w kieszeni na plecach !!

    - wcześniej innych plecaków nie miałem, więc nie mam odniesienia - nie mniej w tym niczego mi nie brakuje

    w 850zł się zmieścisz ...
    Ciekawa propozycja, zaraz dokładnie obejrzę i przeczytam o nim. Jakiej wielkości laptop Ci się tam mieści?
    Zajrzałem sobie też na Twoją stronę. Bardzo dobrze zrobiona, tzn. patrząc z perspektywy osoby, która sama szuka kogoś na za rok do obfocenia swojego ślubu .
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez philig Zobacz posta
    Ciekawa propozycja, zaraz dokładnie obejrzę i przeczytam o nim. Jakiej wielkości laptop Ci się tam mieści?
    IBM T43 - ale szerokość laptoków jest raczej zbliżona więc nie powinieneś mieć problemu, na długość powinna wleźć dowolna 15'' panorama. Ja ze swoim mam z 10cm zapasu więc żeby mi za głęboko do tej kieszeni nie wchodził włożyłem na jej spód dwie gąbki. Plus tego patentu jest taki ze jak stawiam plecak pionowo to laptok ma dystans do gleby.

    Cytat Zamieszczone przez philig Zobacz posta
    Zajrzałem sobie też na Twoją stronę. Bardzo dobrze zrobiona, tzn. patrząc z perspektywy osoby, która sama szuka kogoś na za rok do obfocenia swojego ślubu .
    Jeżeli termin będzie wolny ... łaj not ??

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mr.Pietrek Zobacz posta
    IBM T43 - ale szerokość laptoków jest raczej zbliżona więc nie powinieneś mieć problemu, na długość powinna wleźć dowolna 15'' panorama. Ja ze swoim mam z 10cm zapasu więc żeby mi za głęboko do tej kieszeni nie wchodził włożyłem na jej spód dwie gąbki. Plus tego patentu jest taki ze jak stawiam plecak pionowo to laptok ma dystans do gleby.


    Jeżeli termin będzie wolny ... łaj not ??
    A od frontu to miejsce na laptopa jest usztywnione? Bo to jednak przestrzen w plecaku dosc mocno narazona - jak to tam wyglada? Chodzi mi o to, czy pomiedzy laptopem a otoczeniem pozostaje tylko kilka mm materialu, czy jest jakas skorupa?

    A co do slubu - dam w razie czego znac. Jeszcze za bardzo nie mialem czasu sie dobrze rozejrzec ale Twoje portfolio robi wrazenie.
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez philig Zobacz posta
    A od frontu to miejsce na laptopa jest usztywnione? Bo to jednak przestrzen w plecaku dosc mocno narazona - jak to tam wyglada? Chodzi mi o to, czy pomiedzy laptopem a otoczeniem pozostaje tylko kilka mm materialu, czy jest jakas skorupa?
    Kieszeń na zewnątrz to jest najlepszy patent jaki może być w plecakach foto+laptop: jak masz kieszeń od strony pleców to na laptoka napierają i plecy i zawartość plecaka. Tu laptok jest na zewnątrz co sprawia, że zawartość plecaka napiera na dół laptoka (czyli raczej go wypycha - jeżeli włożysz go oczywiście panelem do góry) - od zewnątrz plecaka są tylko kieszonki i jak nie włożysz niczego silnie je wypychającego to jest naprawdę komfortowo. Co do wypełnień: jakieś 15mm pianki w dolnej części klapy, około 7-8mm pianki w jej części zewnętrznej - czyli buforek solidny.

  9. #9

    Domyślnie

    http://www.taschenfreak.de/TASCHEN/T...5578/index.htm

    tu masz troche zdjęc

    sam mysle o tym plecaku
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Co do tego, że po przejściu na plecka, nie będziesz chciał wracać do torby to ja się nie zgadzam.
    Mimo, iż nie mam tyle sprzętu co ty, to mimo wszystko wolę torbę.

    Plecak kupiłem ponad rok temu.
    Fajna sprawa, ale nie zawsze wygodna.
    Teraz kupiłem torbę i się bez niej nie ruszam.
    Ja z plecakiem sie nie rozstaję jest mi wygodniej choć lepiej układało mi sie wszystko w torbie .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •