Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Zagłębie Sosnowiec - kadra (zdj. grupowe, portrety)

    Publikuje zdjęcia o których pisałem w innym wątku, a ściślej mówiąc konsultowałem jak się zabrać do tematu. Cały misterny plan dał w łeb bo przyszła zima i całą sesje musiałem zrobić w pomieszczeniach... Oto efekty:


    Zdjęcie robione pomiędzy szatniami, a tunelem którym piłakrze wybiegają na murawe. Było ciasno (nawet bardzo) i byłem zmuszony użyć szerokie kąta (zbyt szerokiego...) co wywołało beczke na suficie i musiałem się potem w cholere naprostować. Jak widać piłkarzy było zdecydowanie zbyt dużo Na dodatek jegomość najbardziej po lewej spóźnił się i przyjechał jak miałem już wszystkich ustawionych, trener poganiał, że chce już na trening iść i musiałem go tak przykleić do wszystkich
    Co do samych aspektów technicznych zdjęcia to - błyskałem 3 lampami: 2x SB600 po bokach i na wprost lampa wbudowana (ustawiona na max moc - wyzwalała Sabinki i doświetlała środek kadru).



    Portety

    Jarosław Piątkowski


    Grzegorz Kaliciak


    Masażysta też doczekał się swojego zdjęcia

    Jeśli chodzi o portrety to walcze dalej z ich obróbką (w szczególności z balansem...). Co do techniki wykonania to: na tle białej ściany błyskane Sabinką + blenda z lewej + okno z prawej. Kadry jak widać troszke zróżnicowane, ponieważ nikt mi nie odpowiedział dokładnie jakie mają być więc robiłem i szerzej i wężej.



    Bardzo prosze o wytykanctwo!


    Ps. Przepraszam za rozmiar zdjęcia grupowego ale chyba w mniejszym rozmiarze nie ma sensu tego pokazywać. Jeżeli jakiemuś modowi się to nie spodoba prosze o info i podmienie zdjęcie.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #2

    Domyślnie

    Kobyl, portrety fajnie wyszly.
    Co do calosci to nie mieli takiej makiety jak na konferencjach prasowych w sejmie? Fajnie by to wyszlo, ale teraz nie jest zle biorac pod uwage te warunki(ten czerwony ). Dla mnie jest ok.
    >>> Pozdrawiam <<<

  3. #3

    Domyślnie

    Tak było tło, makieta, 3 softboxy na lampach bowensa 1000 Ws, 3 stylistów i mój menago. Jednak jakoś tak nie skorzystałem nie wiadomo czemu z żadnej z tych opcji...

    Uwierz mi Igorsky siedziałem nad tym zdjęciem cały dzień w PS żeby jakoś to wyglądało


    Ps. Tło może by się znalazło ale do tych portretów (takie jak przy wywiadach). Tylko jaki sens robić reklame (bo przecież te tła są ze sponsorami) komuś jeżeli te zdjęcią mają iść na pocztówki dla dzieciaków. Dlatego postanowiłem zrobić reklame sobie
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wkurwiaj sie Dales rade. Zaplacili ci chociaz ?
    >>> Pozdrawiam <<<

  5. #5

    Domyślnie

    Ee nie wkurwiam się, źle mnie zrozumiałeś. Serio.

    Gdyby zapłacili to by była pełnia szczęścia...
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6

    Domyślnie

    Nie no, wg mnie to juz sa zdjecia reklamowe i do jakichs prospektow z ktorych klub bedzie czerpal kozysci. Chociaz jak bylo ogloszenie to byla praca za wyjazdy i poznanie swiata Ale co sie nauczysz to twoje.
    >>> Pozdrawiam <<<

  7. #7

    Domyślnie

    Te zdjęcia nie mają nic wspólnego z reporterką, którą robie na meczach. Nie chciałbym ciągnąć tego wątku tutaj z różnych względów. Jeżeli chciałbyś pogadać to odezwij się na PM chętnie porozmawiam z tobą i Ci wyjaśnie pewne kwestie odnośnie Naszego Zagłębia boś chłop z Sosnowca

    Prosiłbym jeszcze kogoś o skomentowanie zdjęć.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #8

    Domyślnie

    zdjęcie grupowe to nie lada wyzwanie myślę że się udało. Tylko ten gość co się spóźnił jest chyba niedokładnie wyszparowany z tła- nad ramionami i szyją jest ciemna obwódka (podobnie jak masażysta). Czym świeciłeś?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  9. #9

    Domyślnie

    W sumie nieźle wyszło. Super, że wszyscy są równomiernie oświetleni, chodź chyba przesadziłeś z lampą wbudowaną. Tylko niestety za szeroko i za ciasno. Ja bym tam jeszcze wolał mniejszą GO, ale jak piszesz było to niemożliwe...
    Ale generalnie, reklamę sobie zrobiłeś bardzo dobrą, powodzenia przy następnych zleceniach

  10. #10

    Domyślnie

    Grupowe ok. Portrety sa okropnie plaskie. Za plaskie moim zdaniem skromnym...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •