Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Jesli chodzi o portrety to jest ok - fakt ze wygladaja jak Pokemony ale na male plakietki czy wizytowki jest super.
    Grupowe wiem ze ciasne wychodzi ale zdalo by sie wiecej miejsca po bokachi bylo by super.

  2. #12

    Domyślnie

    Ozzy - wszystko napisałem w pierwszym poście

    Paprycjusz - za szeroko i za ciasno? możesz wyjaśnić bo kurcze nie zrozumiałem (za ciemno i za jasno...). Jeśli chodzi Ci o to, że kadr powinien być szerszy, a ogniskowa dłuższa to było to niewykonalne.
    Gdybym chciał szerzej to musiałbym albo robić zdjęcie z jakiegoś ekstremalnie szerokiego kąta, ewentualnie sfotografować filary, które stały po bokach... Co do lampy wbudowanej to naprawde sądzisz, że jej działanie jest widoczne na tym zdjęciu? Przecież waląc dwiema Sabinkami, ta wbudowana miała jedynie rozświetlić ewentualne cienie (taki był zamiar i wydawało mi się że został osiągnięty).

    Sprocket - możesz rowinąć swoją myśl o Pokemonach, bo nie ukrywam, że nie skumałem... Chłopaki Ci się nie podobają czy jak
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta

    Sprocket - możesz rowinąć swoją myśl o Pokemonach, bo nie ukrywam, że nie skumałem... Chłopaki Ci się nie podobają czy jak
    Zarost masażysty, jest niczego sobie
    >>> Pozdrawiam <<<

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Paprycjusz - za szeroko i za ciasno? możesz wyjaśnić bo kurcze nie zrozumiałem (za ciemno i za jasno...). Jeśli chodzi Ci o to, że kadr powinien być szerszy, a ogniskowa dłuższa to było to niewykonalne.
    Gdybym chciał szerzej to musiałbym albo robić zdjęcie z jakiegoś ekstremalnie szerokiego kąta, ewentualnie sfotografować filary, które stały po bokach... Co do lampy wbudowanej to naprawde sądzisz, że jej działanie jest widoczne na tym zdjęciu? Przecież waląc dwiema Sabinkami, ta wbudowana miała jedynie rozświetlić ewentualne cienie (taki był zamiar i wydawało mi się że został osiągnięty).
    Jak napisałeś, za krótka ogniskowa, ale jak piszesz większej się nie dało. Za ciasno, bo zostawiłeś z 3 pixele odstępu od ramion do krawędzi. Troszkę więcej mogłoby być. Co do lamp, to wg exifa było iso 640 i f/9, więc wbudowana musiała mieć wpływ, nawet przy krzyżowym ogniu sabin.

  5. #15

    Domyślnie

    Ale uważasz, że to zły wpływ? W jaki sposób to widać? I w jaki sposób wpłynęło to in minus? Bo ja nie dostrzegam wad błyśniecia ta akurat lampa.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #16

    Domyślnie

    Wiesz, nie widziałem zdjęcia ze zmniejszoną mocą wbudowanej, więc mogę tylko teoretyzować. Ale mz może ona odpowiadać za lekkie spłaszczenie np. twarzy. Ale w sumie to jest takie czepianie się a nie wada. Powtarzam. Bardzo udane!

  7. #17

    Domyślnie

    Czytalem watek gdzie sie radziles jak to zrobic i uwazam, ze zrobiles super. Ustawienie ponad 30 chłopa to nie lada wyzwanie. Uwazam, ze wyszlo super. No i fajnie dodswietleni wszyscy wyszli.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •