Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Edyta

  1. #1

    Domyślnie Edyta


    Wszelkie uwagi mile widziane, gdyż to moje początki w portrecie.

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi sie i to nawewt bardzo.
    Ale zwróce uwage na 2 rzeczy. Chętnie zobaczyłbym zdjęcie z oczami patrzącymi w obiektyw, a po drugie modelka ma świetne oczy !! niestey usta wąziutkie , ale to mały minusik nie psujący odbioru zdjęcia.
    Ładne światełko rzecz jasna !
    D70 | Tamron 28-75/2.8 | SB-800 |

  3. #3

    Domyślnie

    Co do oczu patrzących w obiektyw to niestety mam tylko to zdjęcie, zrobione podczas wieczornego wypadu z przyjaciółmi w knajpie. Źródła światła to świeczka ze stolika, SB800 oraz przytłumione światło jakie występowało w knajpce.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak się domyślam, to trochę PSułeś. Może spróbujesz zlikwidować cień od nosa?
    Ładne oczy!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  5. #5

    Domyślnie

    troszke za mocno spsute te oczy, ja nawet po wybielajacych kropelkach nie mam takich wybielonych bialek

  6. #6

    Domyślnie

    oczy popsute przesadnie - raza przy takim ciemnym swietle, no i ten cien od nosa. a szkoda bo modelka ladna
    Regards,
    Radomir

    ---
    D70 | Sigma 18-50/2.8 EX | Nikkor 50/1.8D | Sigma 70-300 APO II | SB-800 | Transcend 1GB x(ilestam)

  7. #7

    Domyślnie

    Pilnowałem się żeby nie przedobrzyć a i tak przedobrzyłem z PSuciem teraz się będę bardziej pilnował.

  8. #8

    Domyślnie

    GeKo,
    Jestem na nie...
    Zdjęcie przeszło przez ps jak mięso przez maszynkę do mięsa i nic konkretnego nie uzyskałeś. PS widać strasznie, a "garb" na nosie nadal jest, plamy na twarzy od stempla i brusha w pełni okazałości(a niebieskości pod oczami jak były tak i są). Włożyłeś w to sporo wysiłku, ale po drodze chyba zapomniałeś się i wyszła grafika.
    Co do reszty to widać, że robisz z głową… Kadr mi się podoba.
    Pozdrawiam ja też w początkach robiłem twarze lalki barbi spoko , odkryj piękno w niedoskonałościach. PS jest dobry wtedy, gdy go kompletnie nie widać
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo podoba m się kadr i modelka. Zdjęcie próbowałeś uratować trochę na siłę za pomocą szopa, ale IMHO warunki świetlne miałeś tak nieciekawe, że nie bardzo to wszystko się udało.
    Spróbuj dziewczynę namówić na sesję w jakimś normalnym oświetleniu.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    Radziwiłłów/Wawa
    Posty
    84

    Domyślnie

    jodie foster
    ...a ja się nie boję, zawsze robię swoje

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •