Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Krzyk

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Zdjęcie zrobione dla jaj jako parodia Muncha i tak też powinno być odbierane. Za bardzo serio go tutaj traktujecie. Technicznie słabe, parodia taka dość mało wyreżyserowana, cień fotografa, nie ma tak naprawdę czego oceniać. No bo i zdjęcie nie jest do oceny - po prostu typowe zdjęcie dla jaj...
    Po pierwsze się zgadzam, po drugie nie Zdjęcia nie traktuję jakoś bardzo poważnie, ale jednocześnie umieszczam je tu po to, żeby zostało ocenione.

    Dziękuję wszystkim za opinie. Może to głupio zabrzmi, ale najcenniejsza jest w sumie uwaga o cieniu, bo właściwie nie zwróciłem na niego uwagi. Teraz mi cholernie przeszkadza Podoba mi się na forum, że wytykacie takie techniczne niedociągnięcia, bo sporo się można nauczyć w bardzo prosty, no i w sumie przyjemny sposób.

    Czasem mnie drażni, że forum dla amatorów traktuje się trochę zbyt poważnie, tzn. niedociągnięcia techniczne mają większą wagę niż subiektywny 'urok' zdjęcia, ale to już moja osobista preferencja.

    Dzięki

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    A ja gratuluję pomysłu.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kowalski Zobacz posta
    Czasem mnie drażni, że forum dla amatorów traktuje się trochę zbyt poważnie, tzn. niedociągnięcia techniczne mają większą wagę niż subiektywny 'urok' zdjęcia, ale to już moja osobista preferencja.

    Dzięki
    przypomne ze jest to forum uzytkownikow systemu nikona, sa tu zarowno amatorzy, jaki i osoby zajmujące sie fotografią zawodowo, lączy nas pasja i wspolne wytykanie blędof

  6. #16

    Domyślnie

    A mnie się podoba kolorystyka tego zdjęcia - zauroczenie nią sprawiło, że cień fotografa nie od razu dał się zauważyć.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •