Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Krzyk

  1. #1

    Domyślnie Krzyk

    Zapraszam do komentowania:



    Dodam jeszcze, że zdjęcie mogłoby mieć podtytuł 'opary'. Aparat którym zostało zrobione: zgodnie z sygnaturą

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne Kolory. Podoba mi się

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Super. Świetne światełko. Szkoda tych uciętych nóg. Pozdrawiam
    Nikon D3, SU-800 ,N14-24 f2.8, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR , N105 f2.8 VR Micro , N50 f1.4 , SB-800 , SB-900, N85 f1.4, 2 x Hedler C12, 2 x FL556 , kupa gratów i zero czasu www.apclima.pl

  5. #5

    Domyślnie

    A cień fotografa Wam nie przeszkadza ??

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apclima Zobacz posta
    Super. Świetne światełko. Szkoda tych uciętych nóg. Pozdrawiam
    a widziales oryginal ? na krzyku Muncha, postac trzyma glowe w dloniach, szczerze to zdjécie mi sie nie podoba, nie ma nastroju i klimaty obrazu, nie widze sensu robic zdjécia w pozie krzykacza skoro nie liczác tla, nie pasuje ani modelka ani kolory - wybaczcie ale NIE.

  7. #7

    Domyślnie

    cień owszem przeszkadza, ale ucięte nogi bynajmniej - u Muncha też nóg nie ma
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    a widziales oryginal ? na krzyku Muncha, postac trzyma glowe w dloniach, szczerze to zdjécie mi sie nie podoba, nie ma nastroju i klimaty obrazu, nie widze sensu robic zdjécia w pozie krzykacza skoro nie liczác tla, nie pasuje ani modelka ani kolory - wybaczcie ale NIE.
    Z analogią do "Krzyku" Muncha całkowicie się z Tobą i Rudą# zgadzam. Przyznaję że dopiero po Waszych komentarzach skojarzyłem intencje autora. Ale człowiek uczy się całe życie. Pozdrawiam i dziękuję

    P.S. Już mi ucięte nóżki nie przeszkadzają.
    Nikon D3, SU-800 ,N14-24 f2.8, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR , N105 f2.8 VR Micro , N50 f1.4 , SB-800 , SB-900, N85 f1.4, 2 x Hedler C12, 2 x FL556 , kupa gratów i zero czasu www.apclima.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Jakoś tytuł "krzyk" nie pasuje mi do tej fotografii. Ta pani raczej wyszła w ustronne miejsce, poćwiczyć głośny śpiew operowy - tak to odbieram.

  10. #10
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcie zrobione dla jaj jako parodia Muncha i tak też powinno być odbierane. Za bardzo serio go tutaj traktujecie. Technicznie słabe, parodia taka dość mało wyreżyserowana, cień fotografa, nie ma tak naprawdę czego oceniać. No bo i zdjęcie nie jest do oceny - po prostu typowe zdjęcie dla jaj...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •