Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Szlag mnie trafi zaraz...Sigma i nikon d200

    Dzis wystawie na sprzedaz moja ukochana sigme 24 f1.8 - szklo swietne jednak teraz potrzebuje zooma 24-70, 20-60 itp itd... bezsensem bedzie trzymanie obu szkiel.
    Tymczasem dowiaduje sie:

    http://www.sigmaphoto.com/news/news.asp?nID=325
    ..ze kazdy z obiektywow, ktory bralem pod uwage bedzie mial problem z d200 i sigma oferuje darmowy upgrade....OK
    Napisalem na pl.rec.foto.cyfrowa o tej sprawie i dowiedzialem sie, ze to update softu i wszystko powinno smigac...OK!

    Jednak mam pewne watpliwosci - szkla jeszcze nie kupilem i nie chce robic zadnego update a tymbardziej uzerac sie z serwisem [mam juz swoja wyrobiona opinie o serwisach]. Chce kupic szklo JUZ UPDATOWANE... i nie wiem co zrobic? Zapytac u dystrybutora? Znajac nasze serwisy i dystrybutorow - powiedza mi:

    a- tak bedzie wszystko ok [a nie bedzie i >>>serwis brrrr]
    b- prawdopodobnie nie beda wiedzieli o czym wogole rozmawiam ;]

    tak czy inaczej... jestem w kropce bo 6k na 17-55 2.8 nie wyłoże

    wrrrr

  2. #2

    Domyślnie

    WujkuX

    Takie masz rozwiązania na dziś

    a. kup Tamrona
    b. kup Tokinę
    c. zbieraj na Nikona 17-55

    Zauważ, że na dole jeszcze nie napisali kiedy będzie gotowa procedura update. Napisali tylko, że jak opracują to dadzą znać, więc obawiam się, że nawet jeśli byś chciał dać szkło do update to i tak nie ma za bardzo komu dać do updateu.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  3. #3

    Domyślnie

    No wlasnie... Sigmy szkla uzywalem i ufam im - sa naprawde niezle - pytanie pozostaje - czy tamron daje rade?;]

  4. #4

    Domyślnie

    no w sklepie to ci napewno nie powiedza.

    Moze zrob tak, ze zadzwon do sigmy - zwijmy po imieniu dystrybutora ( http://www.sigma-foto.pl/index.php?o...=page&SubMenu= ) i zapytaj sie czy wogole cos takiego jak te obiektywy z updetem istnieja i sa w sprzedazy.

    Jak tak to popros aby ci go sprzedali za posrednictwem siakiegos sklepu "na nazwisko".

    Chociaz mysle ze jak masz zaprzyjaźniony sklep z akcesoriami foto t zalatw przez niego bo tam bedzie im zalezec na dobrym kliencie
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #5

    Domyślnie

    Ze sie dokleje:
    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    a. kup Tamrona
    b. kup Tokinę
    c. zbieraj na Nikona 17-55
    d. Kup uzywanego 28-70 2.8 AF-S (jesli Ci tych 4 mm nie zal).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Jutro sprawdze sobie sam, bede mial 18-50 sigmy [dziala ok] 24-70 stare, 24-70 3x dg macro nowe i 20-40 f2.8 ;]
    Bede takze wiedzial czy serwis umie juz to poprawic.

  7. #7

    Domyślnie

    Tak, serwis umie to poprawić i nawet robi to w 5 minut.
    Myślę że nie masz się co martwić.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  8. #8

    Domyślnie

    Swietnie, jutro sie dowiem co oni na to i potwierdze. Pozdrawiam!

  9. #9

    Domyślnie

    Jutro sprawdze sobie sam, bede mial 18-50 sigmy
    ale o co chodzi ? ja ma D200 oraz Sigme 18-50/2.8 i wszystko działa ten model nie
    jest wyspecyfikowany jako niewspółpracujacy, a pozatym, to chodzi o jedną funkcję
    AF-ON - bez ktorej moznaby sie obejsc, ale własnie teraz sprawdzam - działa -
    spokojnie idź na zakupy bo ja swoją kupiłem 3 mies temu.
    PS.
    Jestem zadowolony - bo zaraz o to zapytasz http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=18311

  10. #10

    Domyślnie

    sigma 18-50 dziala ok - to wiem, ja chce 24-70 [koniecznie] ;]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •