Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie sterownik do scsi - pomocy

    Witam wszystkich i proszę o pomoc. Od 10 lat jestem w posiadaniu skanera UMAX power look II, bardzo dobry sprzęt, od dłuższego czasu nie używam go. Chciałbym go podłączyć po dłuższej przerwie przez kartę SCSI. Mam SCSI adapter firmy Tekram model DC-315/U wersja 3.02 - na PCI, przez którego skaner chodził jeszcze pod Windowsem 2000. W tej chwili nie potrafię znaleźć nigdzie sterowników pod Windowsa XP. Na stronie Tekram są tylko sterowniki do wersji 3.05, ale po zainstalowaniu tych sterowników dalej jest problem. Może ktoś ma dokładnie ten sterownik, którego potrzebuję albo zna jakąś stronę, gdzie mogę go znaleźć. Dokładnie potrzebuję DC-315/U SCSI Adapter - Version 3.02 - firma Tekram, sterownik pod Windowsa XP.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Tez posiadam DC-315/U, ale nie pamiętam jaką wesję (jest na samym dole budy i nie chce mi się jej wyciągać) - dziś właśnie instalowałem ją do nowego komputera żeby podłączyć skanery. Mam konkretnie te sterowniki http://driverscollection.com/?H=DC-315U&By=Tekram - jest to wersja 3.0.3b. U mnie wszystko działa. Popatrz bo na tej stronce jest sporo różnych sterowników.

    Na stronie Tekram są tylko sterowniki do wersji 3.05, ale po zainstalowaniu tych sterowników dalej jest problem.
    Ale problem jest z kartą czy z widocznością skanera?
    Pozdrawiam
    D40

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Rozwiązałem problem, dzięki za wsparcie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •