Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Malwina

  1. #1

    Domyślnie Malwina

    Paskudne swiatlo, szaro, prawie deszczowo, zimno. Widać to bardzo?


  2. #2

    Domyślnie

    Widać no i co z tego?
    Skoro bardzo dobre zdjęcie ci wyszło - optymistycznie. Może trochę zbyt centralny kadr i nie zawsze tak z dołu się uda dobrze złapać (bo to już zależy indywidualnie od modelki raczej niż od fotografa) ale tu - nie mam pytań. Trochę się tam ciemno w oczach zrobiło (pewnie by się blenda przydała) ale zapomnij o tym ;].

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Widać no i co z tego?
    Trochę się tam ciemno w oczach zrobiło (pewnie by się blenda przydała) ale zapomnij o tym ;].
    Blenda byla. 80 cm na twarz. to wszystko co mozna bylo uzyskac niestety. dlatego pisze czy widac?

    Pozdrawiam

    MikeP

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    Blenda byla. 80 cm na twarz. to wszystko co mozna bylo uzyskac niestety. dlatego pisze czy widac?
    No to rzeczywiście musiał być mrok. Nieważne - zdjęcie ma klimat i jest dobre. Czasem gorzej wyglądają ostre cienie od słońca niż takie "dymki" więc... Więc co mam powiedzieć skoro mi się podoba ;]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    No to rzeczywiście musiał być mrok. Nieważne - zdjęcie ma klimat i jest dobre. Czasem gorzej wyglądają ostre cienie od słońca niż takie "dymki" więc... Więc co mam powiedzieć skoro mi się podoba ;]
    No to fajnie dziekuje.

    Pozdrawiam

    MikeP

  6. #6

    Domyślnie

    Ślicznie Bardzo nice
    Nikon D3, SU-800 ,N14-24 f2.8, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR , N105 f2.8 VR Micro , N50 f1.4 , SB-800 , SB-900, N85 f1.4, 2 x Hedler C12, 2 x FL556 , kupa gratów i zero czasu www.apclima.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Światło i modelka sympatyczne, ale reszta jak dla mnie niezbyt. Albo ogniskowa, albo ustawienie ciała przyczyniło się do efektu 'duży tułów, mała głowa'. Ultracentralny kadr i perspektywa od dołu niezazbytnio tu mi grają też...
    D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
    ..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie nie widać - od Malwiny bije samo ciepło... :P ...Zdjęcie mi się podoba,a 'wineta' nadaje fajny klimat...
    STROBIŚCI są zajebiści...

  9. #9

    Domyślnie

    Zimna i szarówki nie widać. Widać miłą, sympatyczną dziewczynę. To co mi przeszkadza na tym zdjęciu, to wygnieciona kurtka - ale ja się nie znam na modzie, może tak ma być.
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne! Gratuluję, bardzo udane zdjątko. Bardzo fajny uśmieszek i poza
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •