Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Iza Andrzejak

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzecie oko Zobacz posta
    Posłuchaj Wini,nie wiem coś się tak zacietrzewił...
    Tu się nie zgadzam, z resztą wypowiedzi tu nie będę dyskutował.
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  2. #12

    Domyślnie

    Nie no wersja trzecie oko bardziej mi się podobała Chłopaki może czas skończyć ten głupi spór?

    Zasady:

    1. Chcesz poprawić fotkę - zapytaj autora
    2. Jeśli tego zapomniałeś zrobić - zapytaj czy może zostać jeśli autor sobie tego nie życzy - USUWAM!
    3. Po kłopocie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    1. Chcesz poprawić fotkę - zapytaj autora
    2. Jeśli tego zapomniałeś zrobić - zapytaj czy może zostać jeśli autor sobie tego nie życzy - USUWAM!
    3. Po kłopocie
    3 proste zasady. Najlepiej nauczyć się na pamięć
    "Potęga wiary jest motywacją i siłą podtrzymująca każde ważne, znaczące i pełne sukcesu życie"
    || D70 | T17-50/2.8 ||

  4. #14

    Domyślnie

    A ja uważam, że poprawiać można, a nawet niekiedy trzeba (jak choćby w tym przypadku), chyba że autor zdjęcia zastrzega iż nie życzy sobie tego. Taka wymiana wizualna może byc formą polemiki; poza tym nie rozumiem dlaczego niektórzy tacy nagle wrażliwi - zupełnie jakby chcieli powiedzieć - "precz z łapami to moje DZIEŁO!" - trochę autodystansu Panowie...

  5. #15

    Domyślnie

    Ło....

    Jeśli autorka chciała, żeby rogówki były zielone to nie mam pytań...

    Ostatnio modne jest hasło: "porzuć sztukę, zostań artystą' Coś w tym jest

  6. #16

    Domyślnie

    zielone białka wyszły niechcacy, poprawiłam fotę na stroniei tu automatycznie się podmieniło. mam nadzieje, że jest lepiej. Nigdywięcej nie obrobie foty po sesji i zmęczona do tego na laptopie Dyskusja rzeczowa, ale nie chciałabym, zeby moja modelka zobaczyła te wasze "poprawki" LD, pozdro

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anna binkiewicz osta Zobacz posta
    zielone białka wyszły niechcacy,
    szkoda, bo były sensowne Ja swoje posty jakoś tam wyedytuję
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  8. #18

    Domyślnie

    napisal ikonay
    "precz z łapami to moje DZIEŁO!" - trochę autodystansu Panowie...
    a ja uwazam ze nie powinno sie tego robic bez zgody autora ,na forum jest (przynajmniej do niedawna bylo ) zasada iz nalezy spytac autora -i nie potrzebne jest wstawianie "tablic ogłoszeniowych" w proponowanym jak wyzej stylu

    napisał -Dyziek
    Zasady:

    1. Chcesz poprawić fotkę - zapytaj autora
    2. Jeśli tego zapomniałeś zrobić - zapytaj czy może zostać jeśli autor sobie tego nie życzy - USUWAM!
    3. Po kłopocie
    autor to autor i trzeba szanowac jego wizje dziela jaka by ona nie byla ,co nie oznacza braku krycytyzmu czy polemiki ,bez urazy ikonay takie sa zasady ,a chyba zgodzisz sie z twierdzeniem ze dobrze jezeli sa
    pozdrawiam wszystkich serdecznie

  9. #19

    Domyślnie

    Harb, wiele jest racji w tym co mówisz, szczególnie jeśli chodzi o szacunek do drugiej osoby i rzeczy przez nią stworzonych.
    Jednak taka to już postmodernistyczna polemika istnieje we współczesnym świecie (niestety lub stety), że wszystko się miesza modyfikuje i przetwarza. Czasami wykracza to poza granice naszych oczekiwań czy zamierzeń i niektóre, nazwijmy to kreacje czy dzieła, alienują się od nas. Przepraszam, brzmi to może nieco "bla, bla, bla", ale mam nadzieję że na tyle zrozumiale by wychwycić sedno sprawy.
    Pozdrawiam,

    PS. Pani Anno, przepraszam jeśli uraziłem swoją przeróbką zdjęcia - w każdej chwili jestem gotów usunąć z postu to foto.

  10. #20

    Domyślnie

    Ludzie kochani, ja nadal nie wiem, co takiego złego się stało/kogo to niby urazić miałem przez to, że zamiast pisać o zielonych oczach, po prostu je wybieliłem i wkleiłem. Od samego początku o tym głośno trąbię, że to jest TO SAMO. Ba, nawet o niebo lepiej w większości przypadków pokazać o czym się mówi za pomocą obrazu. Przynajmniej od razu widać o co chodzi. Chyba po to ludzie wklejają swoje prace i proszą o ocenę, żeby się inni mogli wypowiedzieć. Prawda? To tylko kwestia tego, jaką formę wypowiedzi wybierze ktoś z forum. Treść ta sama. No ale o wiele łatwiej kogoś wyśmiać(w tym przypadku mnie) wklejając jakieś demagogicznej treści przykłady tylko po to, żeby czyjaś racja była na wierzchu. Nie chodzi mi tutaj o kolegę ikonay.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •