Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: zaręczyny

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Greenwich, CT
    Posty
    25

    Domyślnie zaręczyny


  2. #2

    Domyślnie

    chyba tylko cos do albumu ale i tak slabe
    nie widac tego pierscionka? jesli byl
    przepalone czolo Pani, ostre cienie

  3. #3

    Domyślnie

    Może ja sie nie znam ale gdyby nie tytuł to bym za chiny nie zgadl oo co tu chodzi
    =Moje zdjęcia robię przede wszystkim głową=
    _________________

  4. #4

    Domyślnie

    Może ja sie nie znam ale gdyby nie tytuł to bym za chiny nie zgadl oo co tu chodzi
    bo to zdjecie artystyczne

  5. #5

    Domyślnie

    NO tak tylko w moim odczuciu nawet zdjecie artystyczne powinno coś (może nie wszytsko tak kawe na lawe)ale mowic oco w nim chodzi.
    Ale to tylko moja opinia
    =Moje zdjęcia robię przede wszystkim głową=
    _________________

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Greenwich, CT
    Posty
    25

    Domyślnie

    A do cholery z tymi waszymi ocenami. Czy tu zaraz musi byc sygnet wielkosci psa ?

  7. #7

    Domyślnie

    Wyglada jakbys raczej zdjecie szklanek robil i ktos Ci w kadr wszedl. Pojecie kompozycji zostalo wdeptane w ziemie. Sorry ale wydaje sie, ze robiles to z biodra, nie patrzac w wizjer.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Greenwich, CT
    Posty
    25

    Domyślnie

    Widac, ze jestes starym wiarusem ale w tajemnicy ci powiem, ze zdjecie robione bylo spod biodra a patrzylem sie za siebie a nie w obiektyw.

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    To akurat trafne spostrzeżenie autorskie.

    Być może masz do tego zdjęcia sentyment, może są na nim ludzie, których lubisz, może dobrze wspominasz moment, lub samą imprezę, może w końcu dostałeś za to zdjęcie bardzo solidne honorarium - ale to dla oceniających nie istnieje. Oceniający widzą tylko obrazek (bez całej nadbudowy), stąd taka ocena. Bo bądźmy szczerzy - zdjęcie dobre nie jest, to widać gołym okiem. Nie żeby było tragiczne, ale nie rusza, nie wzrusza, nie powala ani nie unosi. U cioci na imieninach, pstryk i gotowe - nic specjalnego.

    A Ty się niepotrzebnie oburzasz. Taka konwencja: dajesz zdjęcie, to możesz spodziewać się krytyki (zwłaszcza jak dajesz takie zdjęcie). Daj lepsze, będziesz miał lepsze recenzje.

  10. #10
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Daj lepsze, będziesz miał lepsze recenzje.
    niekoniecznie

    a co do zdjecia .. widze ze komorki robia coraz lepsze .. ale polecam tez lekture o czymkolwiek zwiazanym ze swiatlem i kompozycja

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •