Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Many faces of Rebecca

    Kolejna sesja.
    Oto Rebecca w różnych wcieleniach.

    #1. Po prostu zwyczajna



    #2 Zwyczajna



    #3 Zwyczajna i pogodna



    #4 Samotna


    #5 Malarska. Poprawiona dzięki pomocy Trzecie Oko.
    Oryginalna niepoprawiona wersja jest tutaj:
    http://www.themarts.com/galeria/rebe...0421_forum.jpg


  2. #2

    Domyślnie

    Wypieszczone. Bardzo mi sie wszystkie podobaja za naturalnosc + ostatnie dodatkowo za klimat.
    pzdr
    irek

  3. #3

    Domyślnie

    Najlepszym w mojej ocenie zdjeciem jest #5.

    Jest ono również jednak najsłabszym pod względem technicznym. Lekkie mydełko.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobnie jak nemeth, dodatkowo dwójka zabija mnie sztucznością :/
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  5. #5
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    No rzeczywiście zgadzam się co do dwójki - jest ona z serii najsłabsza. Nie mówiąc że nic nie wnosi do serii bo jest prawie identyczna jak jedynka. Zatem ją usunę, zostawiając jednak linka i numerację.

  6. #6

    Domyślnie

    pierwszy wniosek jest taki, ze jak dziewczyna ładna, to i zdjęcia ładne...
    ale idąć dalej w detale, najładniejsze IMO jest zdjęcie 2-gie. Najbardziej odpowiada mi kompozycyjnie, a poza tym troszkę łagodniejsze światlo niz w 1-ce, ładnie zmiękcza rysy i faktycznie oddaje efekt zamyślenia.
    1-ka ma odrobinę za ostre światło i skóra modelki wygląda niekorzystnie. Takze ten układ kadru jest taki sobie.
    3-ka jest zwyczajna, ale sympatyczna. Nie podoba mi sie 4-ka, głównie za zbyt duzy brak twarzy. Najgorsza, moim zdaniem jest 5-ka, która nie jest malarska tylko wdowia, obróbka zupełnie mi nie odpowiada, wrecz odpycha...

    ps. swiatlo, uwazam, ze twoje reakcje co do 2-ki sa pochopne
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    ps. swiatlo, uwazam, ze twoje reakcje co do 2-ki sa pochopne
    Nie wiem, niezależnie od opinii Adriana to sam dwójkę uważałem za najmniej wnoszącą do serii.
    Z mojej strony piątka jest moją ulubioną. Absolutnie i do setnej potęgi. Może i "wdowia", ale to tylko nazewnictwo. Szkoda że się nie podoba, ale trudno, zawsze komuś się nie dogodzi.
    Wiem że jest technicznie sporo pozostawiającą do życzenia, ale na szczęście poziom techniczny niej jest celem fotografii. Jest tylko środkiem do celu - i co więcej środkiem nie zawsze koniecznym.
    No ale jak powiedziałem - zawsze komuś się nie dogodzi...

  8. #8

    Domyślnie

    Panie Pułkowniku
    5, 4.
    Gratuluję.
    Co prawda na 5 troszkę mi przeszkadzają przebarwienia (np. prawy policzek), ale klimat super.
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo ładna 4. Poza i światło.
    5 jest przyjemna a mogłaby być (dla mnie) rewelacyjna...
    Może być i nawet wdowia - kwestia nomenklatury, po prostu chodzi o zdjęcie. Niestety jak dla mnie, a nie jestem szczególnie wyczulony na tym punkcie, jest boleśnie nieostra. I tu nie chodzi o miękkość specyficzną dla portretu. Chociaż jeden punkt ostrzejszy, oczy policzek, cokolwiek żeby było widać jakąś "żywą" GO....

  10. #10

    Domyślnie

    Od 1 do 4 bardzo przyjemne zdjęcia, natomiast piątka już mniej mi się podoba, bo jak to Ty, za twardo obrobiłeś to zdjęcie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •