Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    a znajac Ciebie napewno znajdziesz ,tę więz i to czego szukasz ,bo wiesz czego chcesz a przeciez to najwazniejszy motor napędowy

  2. #22

    Domyślnie

    Wiesz co jest pozytywem tego negatywu? To, że już wiesz co Ci uciekło. Tego szukaj w przyszłych modelkach i przyszłych sesjach z nimi.
    a znajac Ciebie napewno znajdziesz ,tę więz i to czego szukasz ,bo wiesz czego chcesz a przeciez to najwazniejszy motor napędowy

  3. #23

    Domyślnie

    Pozwól swiatlo, że wkleję swoją wersję piątki(jeżeli sobie nie życzysz, to usunę) i jestem ciekaw Twojej opinii.

  4. #24
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzecie oko Zobacz posta
    Pozwól swiatlo, że wkleję swoją wersję piątki(jeżeli sobie nie życzysz, to usunę) i jestem ciekaw Twojej opinii.
    Jest znacznie lepiej. Jest o wiele lepiej. Czy mógłbyś napisać mniej więcej szczegółowo jak to zrobiłeś?

  5. #25

    Domyślnie

    Cieszy mnie Twoja opinia! No więc tak:
    zwiększyłem saturacje o około 5-8(dokładnie nie pamiętam)
    zrobiłem "esa" na krzywej kanału niebieskiego
    wyostrzyłem oczy i usta : amount - 80, radiuc - 1,0
    rozjaśniłem ciemną kreskę rozdzielającą usta
    zblurowałem całość na nowej warstwie gussain blur, radius 1,0 i pędzlem historii wymazałem blura z całości, oprócz skóry twarzy
    usunąłem z deczka szum za pomocą reduce noise
    ma koniec jeszcze dodałem deczko saturacji, ociupinkę, już miałem zatwierdzać wątek, ale kliknąłem na podgląd wiadomości i musiałem jeszcze odjąć saturacji kanału niebieskiego, nie jestem pewien, ale jeszcze jest go chyba za dużo, teraz bym jeszcze deczko wszystko ocieplił.

  6. #26
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzecie oko Zobacz posta
    Cieszy mnie Twoja opinia! No więc tak:
    zwiększyłem saturacje o około 5-8(dokładnie nie pamiętam)
    zrobiłem "esa" na krzywej kanału niebieskiego
    wyostrzyłem oczy i usta : amount - 80, radiuc - 1,0
    rozjaśniłem ciemną kreskę rozdzielającą usta
    zblurowałem całość na nowej warstwie gussain blur, radius 1,0 i pędzlem historii wymazałem blura z całości, oprócz skóry twarzy
    usunąłem z deczka szum za pomocą reduce noise
    ma koniec jeszcze dodałem deczko saturacji, ociupinkę, już miałem zatwierdzać wątek, ale kliknąłem na podgląd wiadomości i musiałem jeszcze odjąć saturacji kanału niebieskiego, nie jestem pewien, ale jeszcze jest go chyba za dużo, teraz bym jeszcze deczko wszystko ocieplił.
    Nie wiem za bardzo co to znaczy 'esa' na kanale niebieskim.
    Pytanie 2: jaką techniką rozjaśniłeś tą kreseczkę przy ustach?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Nie wiem za bardzo co to jest 'esa' na kanale niebieskim. Tak logicznie jakby się na siłę zastanowić to East-South Adjustment, czyli ściągnięcie krzywej w kierunku prawo-dolnym. Czy to właśnie to znaczy?
    "esa" to chyba krzywa w kształcie literki "S", a co do zdjęć. To ostatnie z serii, jest takie monumentalne, malarskie, kojarzy mi się z ciężkim obrazem olejnym. Dość niezwykle to wygląda, z jednej strony podoba mi się z drugiej brakuje technicznych szczegółów. Ale na pewno coś w nim jest i na pewno przemawia do mnie bardziej niż te pozostałe typowo studyjne zdjęcia.

    edit

    oczywiście nie umniejszając "typowym" zdjęciom studyjnym

  8. #28
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    No więc starałem się powtórzyć Twoje kroki i wyszło mi coś takiego. Nie zrobiłem tylko ocieplenia bo jakoś ten lekko niebieski zafarb mi leży, ale to kwestia subiektywnego gustu.
    Największą różnicę zrobiło zblurowanie i wyostrzenie oczu i ust. Nie umiałem zrobić tylko tej kreseczki przy ustach o której pisałeś. Chętnie się dowiem jak to zrobiłeś. Stemplem?
    Poza tym zauważyłem że zrobiłeś też światła na nosie i czole, więc musiałeś też trochę się pobawić kontrastem.


  9. #29

    Domyślnie

    I tak to jest swiatlu coś poprawić. Tłumaczyć się z tego później trzeba dłużej niż trwało samo poprawianie. swiatlo, Twoja wersja ma straszne cienie pod oczami i na policzkach.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #30

    Domyślnie

    Z tym esem to pojechałem sobie swoją gwarą, po prostu w oknie krzywe wybierasz Blue i widzisz krzywą(jeszcze prostą), biegnącą z prawej góry w lewy dolny. Chwytasz ją przy górze(na czuja) i podciągasz deczko w górę, a na dole odwrotnie - w dół. Tym sposobem z prostej masz jakby taką literę S, lekko pochyloną w prawo.
    Odnośnie korekcji ust, zrobiłem duże powiększenie i narzędziem quick selection tool ( ale może być różdżka z sziftem) zaznaczyłem ciemne piksele pomiędzy wargami. Następnie Ctrl+U(barwa/nasycenie) i tam sobie regulujesz suwakiem jasności nasycenia na kolorze czerwonym.
    Jeszcze trochę poPSułem Twoje dzieło.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •