Close

Strona 163 z 166 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 621 do 1 630 z 1660
  1. #1621

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barkowx Zobacz posta
    Na domowe potrzeby to aż nad to. Sam się czaję od kilku lat na model niższy, ale zawsze szkoda mi kasy, dlatego co kilka mc zamawiam za 50zł chłopka z kalibratorem do domu
    Ps. właśnie sobie przypomniałem że ostatni raz monitor kalibrowałem prawie rok temu, mam nadzieję że chłopek świadczy jeszcze tą usługę
    jakbys mial problem to sie zglos, pomoge.

  2. #1622

    Domyślnie

    Muszę się podszkolić w temacie bo zielony jestem.

  3. #1623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikoś88 Zobacz posta
    Muszę się podszkolić w temacie bo zielony jestem.
    Wpadnij do mojego krakowskiego biura na Nadwiślańskiej to cię podszkolę

  4. #1624

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Wpadnij do mojego krakowskiego biura na Nadwiślańskiej to cię podszkolę
    Żałuję, że mieszkam tak daleko od grodu Kraka, chętnie też bym wpadł na krótkie podszkolenie
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

  5. #1625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Na tej stronie można jeszcze uploadować zdjęcie i zobaczyć czy jego kolory wychodzą poza jakiś gamut.

  6. #1626
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Taka sytuacja i takie pytanie... laptop ze swoim nędznym TN + monitor Dell + TV, czy kalibrując każdy wyświetlacz osobno x-rite i1 display pro mam dla każdego profil w win10, czy system zarządza tym tak że każdy wyświetlacz otrzymuje swój profil icc nawet w trybie rozszerzonym czy jednak tak nie działa ?
    Pytam zanim zacznę to wszystko kalibrować i żeby nie zakręcić się w tym wszystkim chciałem wcześniej wiedzieć.

    Drugi zestaw - desktop + Nec EA275WMi ma zrobioną kalibracje z wgranymi targetami i nie chcę tego ruszać, chcę podłączyć drugi monitor i zrobić mu programową kalibrację, do tego też TV, czy to będzie działało czy tak się namiesza wszystko w win10 że przybędzie mi tylko siwych włosów ?

  7. #1627

    Domyślnie

    Windows, dwa monitory i kalibracja programowa. To się raczej nie uda.

  8. #1628
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak właśnie przypuszczałem, czyli zrobię to co najważniejsze czyli monitor, a wbudowany niech świeci jak chce.

  9. #1629
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy ktoś może podpowiedzieć co się dzieje. Laptop dopięty pod Eizo 2233W. Kalibrcja zrobiona 1display pro. Zapodany profil do zarządzanie kolorami w W10. I czasami nie wiedzieć czemu nagle monitor jaśnieje tak jakby załadował się inny profil. Jak zrestartuje laptop wszystko wraca do normy. Kiedyś posiadałem Lutloader ale zagubił się i nie wiem skąd uzyskać.

  10. #1630
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Drugi zestaw - desktop + Nec EA275WMi ma zrobioną kalibracje z wgranymi targetami i nie chcę tego ruszać, chcę podłączyć drugi monitor i zrobić mu programową kalibrację...
    To zadziała i nie namiesza mi z Nec-iem ?

Strona 163 z 166 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •