Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Iwonka

  1. #31

    Domyślnie

    bardzo sympatyczne, wesole nawet rzeklbym smieszne ..... ale jesli to ma byc portret pokazywany innym to nie chcialbym miec tak duzych zebow na swoim foto
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    bardzo sympatyczne, wesole nawet rzeklbym smieszne ..... ale jesli to ma byc portret pokazywany innym to nie chcialbym miec tak duzych zebow na swoim foto
    hahaha - za dwa tygodnie konczy sie nasz pojedynek na tego rodzaju portret mam nadzieje ze poziom bedzie wysoki szczegolnie ze jest nas juz czterech

  3. #33
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Fajne i kreatywne. I dobrze że pokazałeś.
    Zgadzam się że czasami niesprawiedliwe opinie początkujących mogą mocno dotknąć. Ale na tym polega nasza działalność - ciągły ekshibicjonizm, ciągle się wystawiamy pod ocenę, i to nie zawsze sprawiedliwą i nie zawsze fachową i nie zawsze słuszną.
    Czasami jest tak że ocenianiający nawet sobie nie zadaje trudu aby daną pracę zrozumieć, po prostu rzuca okiem, jeszcze szybciej rzuca przypadkowe zdanie i jeszcze szybciej odchodzi. No taki nasz los!
    Ciekawe zdjęcie. Inne niż teoretycznie poprawne nudy. Mój instruktor czasami nawet nam każe robić zdjęcia wbrew regułom. Po prostu dla radości tworzenia, dla samego faktu aby robić przeciwko regułom...

  4. #34

    Domyślnie

    Napisałeś bardzo niejednoznacznie. No bo:
    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    niesprawiedliwe opinie początkujących mogą mocno dotknąć
    czy może:
    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    niesprawiedliwe opinie początkujących mogą mocno dotknąć
    ?
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #35
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Napisałeś bardzo niejednoznacznie.
    Chodziło mi o to że opinie wydane przez początkujących pod kierunkiem bardziej kreatywnych fotografów mogą tych fotografów dotknąć. Dlatego bo są niesłuszne i nie wykazują się zrozumieniem.

  6. #36

    Domyślnie

    mi się podoba, nie jest sztampowa i wydaje mi sie, że oddaje charakter osoby, a to bardzo trudne i rzadko spotykane w zdjęciach portretowych.

  7. #37

    Domyślnie

    Cieszę się, że myślimy podobnie.
    A co do wspomnianej w pierwszym poście symetrii - przytoczę tu znów słowa mojego przyjaciela, malarza - symetria jest dla idiotów... Podoba mi się w tym przypadku kadrowanie pod kątem - spoziomowane byłoby nudne.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •