Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Iwonka

  1. #11
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    A mnie ta fotka bawi... tak serio ... pozytywne w odbiorze, może to przez przekorę antyportretowego ujęcia... na pewno nie pozostaje obojętna... dać fajne BW i weselej w albumie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gemini Zobacz posta
    ...i weselej w albumie...
    Byle album dobrze ukryć i wyciągać tylko do poprawienia nastroju.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #13

    Domyślnie

    Bo to taki inny portret,ale do mnie nie przemawia.
    Gratuluje pomysłu.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Harb, strzeliłeś w samo sedno.
    Davidzie ale autentycznie podoba mi sie -oczywiscie we wspomnianej kategorii ,fajnie zrobione przerysowanie i ciekawa obrobka ,i to tlo jak pisze autor watku celowo nie poprawiane ,wszystko to nadaje temu zdjeciu specyficzny klimat

  5. #15

    Domyślnie

    świetne zdjęcie, radosne, podobają mi się kolory i perspektywa, uważam że bardzo udana fota

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Davidzie ale autentyczni e podoba mi sie -oczywiscie we wspomnianej kategorii ,fajnie zrobione przerysowanie i ciekawa obrobka ,i to tlo jak pisze autor watku celowo nie porawiane ,wszystko to nadaje temu zdjeciu specyficzny klimat
    Ale portretem tego 'dzieła' nawet przy najlepszych chęciach bym nie nazwał. Kanon, to kanon, a to jest raczej karykatura.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #17

    Domyślnie

    Super zabawna fota! wygląda jak Jim Carrey z " Maski"
    red light, dark room...

  8. #18

    Domyślnie

    A ja tylko do kina wyszedłem a tu się takie rzeczy porobiły Hehe Cieszę się, bo generalnie odbiór jest pozytywny i to jest dla mnie zadowalające Spór czy jest to zdjęcie w kanonie czy poza nim, może podlega dyskusji ale nie jestem na tyle silnym przeciwnikiem żeby się spierać, choć jeśli ktoś z moderatorów tak uważa to niech je przenosi
    Co do "poprawienia" koloru ust.... chciałem to zrobić. Chciałem aby usta były czerwone zarówno jak oprawka okularów ale niestety nie potrafię tego
    Kąt, perspektywa, kolory, winietowanie i cała masa różnych składowych fotografii...... Uffff.... pewnie nie jednemu "mastah" ciężko czasami połączyć te wszystkie składniki Ja raczkuję, chcę się uczyć i liczę w tym na waszą pomoc i rady.

    Dzięki za: "fotożarty", "karykatury" i zdjęcie w albumie który się wyciąga dla poprawy nastroju Cieszę się, że moje zdjęcie wywołało na czyjejś twarzy uśmiech Cóż więcej chcieć....?

    Pozdrawiam!
    Paweł
    "... ponieważ droga jest celem..."

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bradley22 Zobacz posta
    Dzięki za: "fotożarty", "karykatury" i zdjęcie w albumie który się wyciąga dla poprawy nastroju Cieszę się, że moje zdjęcie wywołało na czyjejś twarzy uśmiech Cóż więcej chcieć....?
    I pracując nad sobą, Tak Trzymaj !
    pozdrawiam
    ff

  10. #20

    Domyślnie

    pomimo ze zdjécie mi sie mega nie podoba to jednak stane w obronie
    ostatnio uzylem 10 mm do zrobienia portretu, wyszlo mega przerysowane ale bylo zrobione przypadkiem.
    co do zdjécia powyzej ani obrobka ani kadr nie nalézá do ciekawych
    moja fota, sorki ze podpinam siedo tematu


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •