Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Eksperyment. Ewelina

    Witam,

    postanowilem obrobki zdjec a'la delikatny cross. Nie wiem czy dokladnie osiagnalem takie efekt, tak czy inaczej zamieszczam takie jedno. Co wy na to?

    Pozdrawiam

    MikeP


  2. #2

    Domyślnie

    Nad gustami się nie dyskutuje, ale skoro pokazujesz to powiem, że jak dla mnie zbyt pstrokato. Jakoś tak jarmarcznie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem ekspertem ale rzeczywiście jest jakoś tak "waląco" po oczach, w szczególności motylek. Lubię przekolorowane foty ale ta jakby za mocno. Może mam kiepski lcd.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Posty
    141

    Domyślnie

    Ręka. Zupełnie "przylepiona". Wygląda jak wycięta z innego zdjęcia i wklejona. Mało kobieca.

  5. #5

    Domyślnie

    Ostre i nienaturalne kolory w stylu Moloko. Gdyby dopracować tą technikę, można by zrobić z tego sztukę.
    Pozdrawiam
    Janusz

  6. #6

    Domyślnie

    tak trochę cukierkowo jakby...

  7. #7

    Domyślnie

    mnie sie tam podoba :). tylko jedną uwagę mam - za dużo różowego na szyi po lewej stronie. no i może inne tło bym dała. pomysł z motylkiem przedni i zestawienie żółtego z tym odcieniem różu jak najbardziej ok!!! chyba do tej pory komentowali sami mężczyźni :). spróbuj kiedyś cyknąć fotkę modelce umalowanej na zielono-różowo albo włąśnie na żółto-różowo - efekty są świetne. a jeszcze jak do tego dołożysz jakiś niebanalny kolor oczu to wogóle będzie miodzio :). pokombinuj coś z tym motylkiem bo pomysł bardzo fajny.
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruda# Zobacz posta
    mnie sie tam podoba . tylko jedną uwagę mam - za dużo różowego na szyi po lewej stronie. no i może inne tło bym dała. pomysł z motylkiem przedni i zestawienie żółtego z tym odcieniem różu jak najbardziej ok!!! chyba do tej pory komentowali sami mężczyźni . spróbuj kiedyś cyknąć fotkę modelce umalowanej na zielono-różowo albo włąśnie na żółto-różowo - efekty są świetne. a jeszcze jak do tego dołożysz jakiś niebanalny kolor oczu to wogóle będzie miodzio . pokombinuj coś z tym motylkiem bo pomysł bardzo fajny.
    Taaa, najlepiej w ogóle w barwy wojenne pomalować modelkę. No nie przesadzaj. Młodość broni się świetnie sama bez takich udziwnień.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    odezwał się fan wytłumionej kolorystyki . takie połączenia kolorystyczne są niebanalne i w pewnych sytuacjach uzasadnione - w tej napewno. poza tym rozmawiać z facetem o makijażu... bez urazy oczywiście .
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruda# Zobacz posta
    odezwał się fan wytłumionej kolorystyki . takie połączenia kolorystyczne są niebanalne i w pewnych sytuacjach uzasadnione - w tej napewno. poza tym rozmawiać z facetem o makijażu... bez urazy oczywiście .
    No, ale.....wściekły róż i cytrynowa żółć? Toż zęby bolą od patrzenia.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •