Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    4 jest przerysowana. zobacz jakie dlonie. krotka ogniskowa robiles

  2. #12

    Domyślnie

    Stig mnie ubiegl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez legionize Zobacz posta
    4 jest przerysowana. zobacz jakie dlonie. krotka ogniskowa robiles
    Te wielkie dlonie rzucaja sie w oczy praktycznie na kazdym zdjeciu oprocz 2.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Warto znać znaczenie słów, którymi się posługujemy. Na ogół "zjawiskowa" jest synonimem określenia "piękna jak zjawisko". Tutaj nie sposób się pod tym podpisać. Nie chciałbym, żeby mi się to "zjawisko" przyśniło - a to nie za sprawą urody modelki, tylko za sprawą sposobu jej ukazania. Ktoś trafnie przedtem przyrównał ten wizerunek do Golluma - dłonie i stopy przerażają.
    I nie mogę się zgodzić, że tytuł jest mało ważny - wg mnie powinien być istotną częścią dzieła fotograficznego.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #15

    Domyślnie

    Tytuł olejmy bo liczą się zdjecia. Modelka zasadniczo, ma dłonie niezbyt, jak by to powiedzieć, miękkie. Na pewno też, spore znaczenie miało tu wyostrzanie. Jeśli chodzi o te 18mm na zdjęciu nr 4. (zresztą na wszystkich.) To jasne, pokój był mały. Muszę jednak powiedzieć, że efekt dużych dłoni był zamierzony. Według mnie daje ciekawą proporcję do głowy.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  6. #16

    Domyślnie

    Zjawiskowa- myslę,że każdy po tytule spodziewał się jedynej w swoim rodzaju,wyjatkowej,niepowtarzalnej kobiety..hmm,jak widać zawiodłeś oczekiwania i mam wrażenie,że celowo lub nie pokazałes Iwonę,mówiąc delikatnie,mało ciekawie.

  7. #17

    Domyślnie

    mala głowa , wielkie dłonie i stopy, czyli zachwiania normalnych proporcji ciała, ale o tym pisali poprzednicy, jest ot zbyt mocno przerysowane, nawet dłoń w moim avatarze było mocno krytykowana a Ty przegiąłeś dużo mocniej , bo oszpeciłeś ładną kobietę
    pozdrawiam Piotr


  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Warto znać znaczenie słów, którymi się posługujemy. Na ogół "zjawiskowa" jest synonimem określenia "piękna jak zjawisko". Tutaj nie sposób się pod tym podpisać. Nie chciałbym, żeby mi się to "zjawisko" przyśniło - a to nie za sprawą urody modelki, tylko za sprawą sposobu jej ukazania. Ktoś trafnie przedtem przyrównał ten wizerunek do Golluma - dłonie i stopy przerażają.
    I nie mogę się zgodzić, że tytuł jest mało ważny - wg mnie powinien być istotną częścią dzieła fotograficznego.
    dobrze to ujales,tytul wskazuje jak drogowskaz nasze oczekiwania z nim zwiazane

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •