Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    10 20,00%
  • 2

    10 20,00%
  • 3

    0 0%
  • 4

    5 10,00%
  • 5

    6 12,00%
  • 6

    16 32,00%
  • 7

    3 6,00%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Ilonko,

    Ja sie nie obrazilem za wtracanie ani za posiadanie swoich typow, bo nie ma sie o co obrazac.

    Ja pije do Twojego zakazu komentarzy przed ogloszeniem wynikow. Bo jakos wyniki juz byly, a tu jak nie ma dlugich, rzeczowych i konstruktywnych komentarzy tak nie ma. A tyle ich mialo byc

    A przeciez sie wszyscy zgodzilismy, ze komentarze sa najwazniejsze dla autorow. Wiec czemu nikt nie chce nic pisac? W koncu autorzy wlozyli wiecej wysilku w zrobienie zdjec i wyslanie niz wymaga to napisanie kilku zdan. Wiec my, oceniajacy i ogladajacy moze powinnismy to docenic i tez sie troche wysilic, zamiast ograniczac sie do zaznaczenia jednego checkboxa i nacisniecia klawisza "glosuj"?

    Pomysl, gdyby kazdy napsial taki komentarz jak moj i kazdy z nich bylby z oczywistych wzgledow inny. Wtedy nie bylo by zadnego sugerowania, prawda? Bo ktorym z nich sie sugerowac? A ile bylo by korzysci dla obu stron. Ile nowych ciekawych pomyslow pojawilo by siew tyglu dyskusji. Ilez nowych technik i trickow mogliby sie nauczyc poczatkujacy. No ale coz, stagnacja.

    A skoro komentarz jest jednak towarem deficytowym, to moze lepiej go jeszcze bardziej nie ograniczac?

    Pozdrawiam,

    K.Polak

    PS: Mi sie zeschniety ost nie podoba i nie udawajmy, ze jest to rozwinieta roza, bo nie jest. To zdjecie przedstawia zeschniety ost i tyle. A nawet jesli jest to zeschnieta roza to i tak liczy sie to co widzi ogladajacy i jego wrazenie. Nie widze w tym nic osmieszajacego. Jesli autor poczul sie urazony to jeszcze raz przepraszam.

  2. #42
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    My tu gadu, gadu, a tu przydałby się kolejny konkursik Jaki temat robimy

  3. #43
    ilonka
    Gość

    Domyślnie

    Zbyt impulsywnie zareagowalam.
    "Roza" to patrzac realistycznie "badyl" w ladniejszym wydaniu, lecz ile symboli sie w niej zawiera. Zobaczymy co bedzie w nastepnym konkursie, bardziej nadaje sie na adwokata niz krytyka.

    I jeszcze jedno. Nie kazda kobieta to "roza". Nie z wlasnego wyboru ale czesto z rozdan losu, tak juz jest, ale kazda chciala by ladnie wygladac, miec ladne zdjecia, tylko ze wy chetnie fotografujecie "roze" a do fotografowania "badylow" ...


    Pa, pozdrawiam

  4. #44
    Oszczędny w słowach Awatar Dasia
    Dołączył
    05 2005
    Miasto
    Londyn/Zabrze
    Posty
    79

    Domyślnie

    A ja poproszę o nowy konkurs, bo przegapiłam
    When you'll learn to love hell, you'll be in heaven.

    D300 -> dostalam na Walentynki!

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dasia
    A ja poproszę o nowy konkurs, bo przegapiłam
    prosze uprzejmie:
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=196312
    Pozdrawiam, Lolas

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •