Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    10 20,00%
  • 2

    10 20,00%
  • 3

    0 0%
  • 4

    5 10,00%
  • 5

    6 12,00%
  • 6

    16 32,00%
  • 7

    3 6,00%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11

    Domyślnie

    O krpolak! Dawno cię nie widziałem Co do twojego podsumowania - to tyle się mówi o gustach, indywidualnym spojrzeniu i zdywersyfikowanych preferencjach natury ludzkiej, a ty sobie najspokojniej w świecie, słowo w słowo piszesz to, co sam bym napisał. Być może zatem jednak istnieje Absolut?

  2. #12

    Domyślnie

    Bujałem się między 2 i 6.
    Jednak nr 6

    A tak w ogóle, to moim zdaniem, nie powinno się sugerować innym wyboru poprzez podawanie nr zdjęć w komentarzach.

    Ale żadnego regulaminu nie widzę?!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #13

    Domyślnie

    A ja na 5 głosowałem.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #14

    Domyślnie

    Czornyj,

    Jestem na wakacjach, w Polsce zreszta, stad rzadko bywalem na sieci. Ale poniewaz odwiedzilem juz wiekszosc znajomych wiec jakby wiecej czasu sie pojawilo

    Jesli chodzi o gusta i indywidualne spojrzenie... hmmm... moze oboje jestesmy podobnie skazeni powszechnie znanymi kanonami sztuki, nie tylko fotograficznej



    ddMON,

    Mysle, ze komentarze dla autorow sa wieksza wartoscia, niz jakies tam miejsce w jakims tam konkursie. Z calym szacunkiem dla Lolasa oczywiscie, przy okazji dzieki za organizacje Dla mnie osobiscie licza sie bardziej komentarze, chociaz rzeczywiscie, wysokie miejsce ma slodki posmak dla ego

    Poza tym, prosze sie nie sugerowac moja opinia. Jest ona wyjatkowo subiektywna

    Pozdrawiam,

    K.Polak

  5. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    Mysle, ze komentarze dla autorow sa wieksza wartoscia, niz jakies tam miejsce w jakims tam konkursie.
    to mi sie bardzo podoba, dobrze powiedziane... pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    Po tym co napisałem wyżej:
    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    A tak w ogóle, to moim zdaniem, nie powinno się sugerować innym wyboru poprzez podawanie nr zdjęć w komentarzach...
    adresowanie do mnie Twoich, z gruntu przecież słusznych, aczkolwiek jednak zbyt idealistycznych przemyśleń:
    Cytat Zamieszczone przez krpolak
    ddMON,
    Mysle, ze komentarze dla autorow sa wieksza wartoscia, niz jakies tam miejsce w jakims tam konkursie.
    mija się chyba z sensem mojej wypowiedzi.
    A jeżeli chodzi o komentarze, to z tego co do tej pory było dane mi czytać na różnych forach, nie zawsze, z różnych względów, tą wartością (w znaczeniu pozytywnym oczywiście) dla autorów zdjęć były - niestety
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  7. #17
    ilonka
    Gość

    Domyślnie

    Panowie! moze i nie ma regulaminu, a komentarze sa wieksza wartoscia dla autorow niz jakiekolwiek miejsce, ok!, ale czy to az takie TRUDNE aby sie z nimi powstrzymac do czasu ogloszenia wynikow??!! przeciez to tylko kilka dni...!! czy musi to byc zapisane ...?

    Uczestnikow jest tylko 7, ... jesli kazdy z kometujacych wystawilby jedno...
    Temat "piekno" byl zbyt obszerny, rownie dobrze mogl by sie nazywac "wszystko" -to nie jest zbytnio tworcze

    ps. nie potrafie fotografowac, tylko ogladam i po zakonczeniu ankiety z przyjemnosc odniose sie do kazdego z osobna (nie jako fotograf)

  8. #18

    Domyślnie

    1. Nie bardzo rozumiem powodu, dla ktorego ktos mialby czekac z komentarzem do zakonczenia glosowania.

    Poza tym komentarz jest dla autorow, nie komentujacych. Kto nie chce czytac komenatrzy, czytac ich nie musi.

    Natomiast niebezpieczenstwo jest takie, ze tych komentarzy po zakonczeniu glosowania bedzie juz niewiele. Impreza sie skonczy i kazdy zajmie sie nowymi zdjeciami. W poprzednim konkursie komentarzy dluzszych niz dwa slowa nie jest za wiele.


    2. Jesli rzeczywiscie jest taka wola, to informacja powinna sie znalezc w tym watku pod zdjeciami. Bardzo watpie, zeby kazdy czytal uwaznie regulamin knkursu, w ktorym nie bierze udzial, jesli regulamin znajduje sie w zupelnie innym watku. Ja nie czytalem.

    Pozdrawiam,

    K.Polak

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    Po pierwsze komentarze napedzaja sam konkurs i sa wg mnie niezbedne!!!!!!!

    Po drugie:

    Temat "piekno" byl zbyt obszerny, rownie dobrze mogl by sie nazywac "wszystko" -to nie jest zbytnio tworcz
    totalnie sie niezgadzam, prawie o wszystkich mozna tak powiedziec,
    takie podejscie mozna miec i nic nie robic... temat jest precyzyjny,
    na drugi raz mozna by jedynie dodac wymuszony komentarz autora z argumentacja
    pozwalajaca zrozumiec przeslanie....
    pozdrawiam

    [ Dodano: Sro 04 Sty, 2006 ]
    ps. nie potrafie fotografowac, tylko ogladam
    Ilonka, skoro nie fotografujesz, to skad wiesz, ze dla fotografa jest to temat za obszerny????

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ilonka
    Temat "piekno" byl zbyt obszerny
    Raczej za "piekielny"! Trzeba doprawdy diaboliczności umysłu fizyka jądrowego, żeby na tak postawiony temat odpowiedzieć czymś nie popadającym w konwenans i banał! Parafrazując powiedzenie Albrechta Dürera - w takim zdjęciu chodzi bowiem o uchwycenie piękna - czym jednak jest piękno - tego nikt nie wie...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •