Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: D200 w praktyce

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Łukaszu

    Ważne słowa napisałeś. Już nawet przestałem przeglądać wątki porównawcze bo to beznadziejne.

    Wywołałem kilka fotek 20x30 i jestem zachwycony. Moje fotki jak moje sample, mają dla mnie wartość rodzinno-albumową, ale wyglądają wspaniale.

    Przy okazji wywołałem też kilka fotek z D70 w tym samym rozmiarze. Co do ilości detali i innych ostrości to wyglądają bardzo podobnie, ale jeśli chodzi o oddanie kolorów, szczególnie skóry to przewaga D200 jest wyraźna.

    Ponieważ były robione tymi samymi szkłami, więc muszę jeszcze dodać, że moim skoromnym zdaniem plastyczność obrazu z D200 jest bardzo miła dla oka, nie wiem czy lepsza, po prostu dla mnie przyjemniejsza,

    Pozdrawiam

    Wszystkiego w Nowym Roku

    Grzegorz
    Witam.
    No to może D200 nalezy porównywac do Fuji S3(S2) pro i Olka E1 - one odwzorowuja barwy i tonalność fantastycznie.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariobigamista
    pierwsze proby z lampami CY100MR
    Warto by minimalnie poprawic poziomy:

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #14

    Domyślnie

    niestety NEFy na moim domowym laptopie obrabia sie godzinami, wiec jedynie chcialem szybko przekonwertowac i wstawic, ale dzieki za sugestie
    Road to Manila

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariobigamista
    niestety NEFy na moim domowym laptopie obrabia sie godzinami, wiec jedynie chcialem szybko przekonwertowac i wstawic, ale dzieki za sugestie
    No takie szczegoliki to juz warto dopieszczac w Photoshopie. Z doswiadczenia wiem, ze po konwersji dobrze dopracowanego NEFa -- i tak warto looknac w poziomy -- w samym Shopie.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    PS. czy tylko ja urzywam D200 do robienia zdjec bo nikt inny nie pokazuje swoich efektoff
    Do pokazywania swego "dorobku artystycznego" mamy tu specjalistyczny dział i to z różnymi kategoriami. Fakt kategorii D200 jeszcze nie ma.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #18
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariobigamista
    PS. czy tylko ja urzywam D200 do robienia zdjec bo nikt inny nie pokazuje swoich efektoff
    Jeśli chodzi o 'urzywanie', to chyba tylko Ty

  9. #19

    Domyślnie

    Czasopismo "MAMO TO JA" numer marzec/2006 (wlasnie w kioskach). Okladka zrobiona Nikonem D200 + f2,8/80-200mm. Pierwsza calostronicowa i dobrze wydrukowana publikacja z mojego d200 (autorka zdjecia to moja narzeczona Agnieszka Papis ze studia Kolektyw).
    Czasopismo "DZIECKO" numer marzec/2006 (rowniez juz w kioskach). Okladka z Nikona D70 + f2,8/80-200mm, tym razem ja pstrykalem.
    Obydwie fotki to niemalze pelne kadry, z tym ze w "DZIECKO" sa zmienione kolory ubranka i recznika oraz tla (widac jak sie grafik bawil przy rekach dziecka). Kazdy zauwazy spora roznice w ostrosci zdjec.
    D200 rulez ))

    Pozdro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •