Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    raczej fotoreportaz
    btw a gdzie możnaby sobie tak postrzelać?
    ff

  2. #12

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie wogóle przekaz tych fotek...
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez temporalis Zobacz posta
    Koledzy nie rokują na razie na szanse trafienia w cokolwiek.
    i tu jestes w ********ym bledzie .... gwaratuje ci ze niechcialbys sie znalesc w promieniu 1,5 km od ich stanowiska ...

    marta ... nie podoba ci sie przekaz, hummm ... rzeczywistosc nie jest tak kolorowa jak fotki z glamur ... i na swiecie sa tez wojny a nie tylko piekne krajobrazy ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  4. #14

    Domyślnie

    uuu...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    i tu jestes w ********ym bledzie .... gwaratuje ci ze niechcialbys sie znalesc w promieniu 1,5 km od ich stanowiska ...
    Wiem co mówię, widać to wyraźnie na twoich zdjęciach Przy takiej odległości każdy byłby bezpieczny a ja w szczególności Mam o tym NIESTETY niejakie pojęcie. Chociaż kolega z drugiej fotki może rokować, wygląda na dobry materiał wyjściowy na dziórkacza

  6. #16

    Domyślnie

    Wybaczcie ale te fotki wywołały u mnie smutną refleksje dot. samych obiektów fotografii.
    Taki temat to pewnie do działu "cafe" albo do wyrzucenia.
    Wielka szkoda, że nasi decydenci podjęli gwałtowną decyzję o wprowadzeniu szkolenia wyborowych.
    Kupili "z przetargu" tanie fińskie strzelby o miastowej raczej skuteczności i zasięgu dla a.terorystów które pewnie wyślą zaraz na misje gdzie lepiej żeby służyli w miastach bo w terenie pewnie upoluje ich jakiś pakistańczyk wyszkolony za arabskie pieniądze przez polskich albo rosyjskich weteranów. Żal, że weterani uczą TAM bo mają za wysokie stopnie wojskowe i podejrzane doświadczenie. Mają za to budżet, dobre strzelby, świetne zestawy szkieł, najlepsze meteo, i przede wszystkim amunicję której w ubiegłym roku MON kupił do strzelania 5000 sztuk na rok i na wszystkich !!! Pomijając fakt, że instruktorami są policjanci o znikomym nawet sportowym doświadczeniu nie mówiąc już, że pewnie niczego "nie upolował". Ale dość jęków, miejmy nadzieje, że zostaną w domu i będą krzepić nasze serca dobrymi wynikami na 1500-2500 m, albo 300
    Nie jestem mundurowy dlatego pozwalam sobie na takie teksty, mam za to spore doświadczenie ze strzelbami i bardzo nieczyste sumienie.
    A tak w ogóle to przecież fotograficzne forum

  7. #17

    Domyślnie

    robiac 3-ke wykazales sie mocnymi nerwami
    pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com

  8. #18

    Domyślnie

    nie jestem samobojca .... bron byla rozladowana ... sam sprawdzalem
    kiedys widzialem podobne foto w jakims czasopismie, nieostra lufa a na jej koncu snajper ... chcialem zrobic podobne ... moze nie wyszlo do konca tak jak powinno .... ktos wspomnial ze mozna bylo szezej, ale wtedy bylyby widoczne nieciekawe elementy strzelnicy ... nastepnym razem sproboje ich zlapac w bardziej "polowych" warunkach ..

    na marginesie ... lada dzien chlopaki wroca z polrocznej misji w afganistanie ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    na marginesie ... lada dzien chlopaki wroca z polrocznej misji w afganistanie ...
    uuu... no to musisz ich honorowo przywitac
    satropolskim zwyczajem itp, itd - pamietaj zeby wziasc aparat na imprezke
    pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •