Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    "MzMarcinie, ależ ty masz nagłe zwroty akcji w nastawieniu do d200 - jak w tasiemcowym serialu! Od funebralnego zwątpienia i wisielczych myśli o zmianie sytemu po zachwyt i uwielbienie! "
    Wiem, ale serio więcej w życiu!!!!!! nie oglądam ipg wyjętych psu z dziury robionych przez niewiadomo kogo. To co zobaczyłem jakieś 40 min temu otwierając pierwszego nefa z d200 kładzie mi koparę z zachwytu.
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  2. #32

    Domyślnie

    Rozumiem Marcinie że jednak nie sprzedajesz całego systemu nikona ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #33

    Domyślnie

    rocznik70,

    Po nowym roku planuję mały review, który zamieszczę w "inne systemy". Czegoś takiego co zamierzam zrobić nigdzie indziej nie widziałem więc komuś może się przydać. Narazie nie chcę zdradzać szczegułów, ale będzie ogólne porównanie filozofii obydwu systemów. Bardzo szczegółowe porównanie 20d do d70(kompleksowe od materiału z którego zrobione są śrubki do tego co można uzyskać na papierze). Wywiad środowiskowy(czyli ogólne zapatrywania ludzi obydwu systemów). Ogólne przemyślenia „zagubionego” w tych wszystkich marketingowych bajerach. Chcę to jednak zrobić porządnie więc spokojnie musze nad tym posiedzieć.
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  4. #34

    Domyślnie

    Ja juz przebieram nogami Marcinie

  5. #35

    Domyślnie Odp: D70 vs D200 - ostrość obrazu

    Cytat Zamieszczone przez MzMarcin Zobacz posta
    rocznik70,

    Po nowym roku planuję mały review, który zamieszczę w "inne systemy". Czegoś takiego co zamierzam zrobić nigdzie indziej nie widziałem więc komuś może się przydać. Narazie nie chcę zdradzać szczegułów, ale będzie ogólne porównanie filozofii obydwu systemów. Bardzo szczegółowe porównanie 20d do d70(kompleksowe od materiału z którego zrobione są śrubki do tego co można uzyskać na papierze). Wywiad środowiskowy(czyli ogólne zapatrywania ludzi obydwu systemów). Ogólne przemyślenia „zagubionego” w tych wszystkich marketingowych bajerach. Chcę to jednak zrobić porządnie więc spokojnie musze nad tym posiedzieć.
    odgrzebalem watek gdyz zastaawiam sie nad przejsciem z d70s na d200
    MarcinieMZ czy obiecany test zostal przez Ciebie przeprowadzony ?
    D810 | D800 | 2x D610 | N50 1.8 | N 10.5 2.8 | T 11-16 2.8 | N 24-70 2.8 | N 70-200 2.8 VR | 105 VR

  6. #36
    Claus Schenk
    Gość

    Domyślnie

    Ja rowniez mam mozliwosc zakupinia D200 za bardzo atrakcyjna cene. Mam w tej chwili D70 i mysle, czy warto sie przesiasc. A moze odrazu D300 ?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •