Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Kasia

  1. #21

    Domyślnie

    buzia zbyt gładka (w zasadzie nie tylko buzia- całość zbyt softfocusowa ), wywaliłbym też z kadru to okno- jest duzo jaśniejsze niż reszta sceny, przyciąga uwagę a nic nie wnosi. Z lewej też bym przyciął- do poziomu ramienia
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #22
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    buzia zbyt gładka (w zasadzie nie tylko buzia- całość zbyt softfocusowa ), wywaliłbym też z kadru to okno- jest duzo jaśniejsze niż reszta sceny, przyciąga uwagę a nic nie wnosi. Z lewej też bym przyciął- do poziomu ramienia
    1. Softfocusowa - taka miała być. To chciałem osiągnąć. Zdjęcie zainspirowane Dawidem Hamiltonem.
    2. Przejście z ciemnej strony ku oknu jest elementem kompozycji. Chodziło mi o przejście - graduację - z ciemności ku oknie. Jak obetnę lewą stronę i okno to zostanie goły portret. A mi chodziło o grę światłem. Zdjęcie zrobione w ramach studiowania światła zastanego.

    P.S. Jak teraz się patrzę na to zdjęcie po czasie, to jedynym elementem jaki mi się nie udał, to ułożenie dłoni. Powinno być bardziej relaksujące, mniej spięte. Dłoń na wpół zaciśnięta w piąstkę nie pasuje mi do softfocusowej kompozycji. Palce powinny być ułożone na kolanach. Ale już za późno...

  3. #23

    Domyślnie

    Naprawde ladnie. Tylko w oczkach za ostre bliki.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •