Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: potret - ciasno

  1. #1

    Domyślnie potret - ciasno

    no chociaż zbijcie...


  2. #2

    Domyślnie

    Ja się nie znam ponieważ sam zaczynam przygodę z portretem, ale jeżeli mogę napisać coś od siebie to lekko zwężyłbym z prawej, ogólnie przyjemny odbiór, a zasługa chyba tego szczerego uśmiechu, włosy fajnie zagrały.
    Nikon D50, D80, D300s, D750, 16-28/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8D + 70-200/2.8, 105/ 2.8, Reporter 360 TTL + SB 800 + mega zapał

  3. #3
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Przyjemnie sie patrzy na usmiech ale kadr mi zupelnie nie lezy.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak tniesz to tnij i po bokachewentualnie mniej centralnie twarz. Ładnie kolorki IMO. I sympatyczna modelka

  5. #5

    Domyślnie

    hmmm, po przycięciu, ale czy aby nie za ciasno?


  6. #6

    Domyślnie

    Za ciasno. W windzie fociłeś, czy jak?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Bić to nie będę bo nie umiem. Ale powiem tylko że trochę włosów by się przydało za czołem. Jakoś łyso tak jak jest...

  8. #8

    Domyślnie

    A ja powiem to co zwykle przy tego typu kadrach. Za dużo góry, za mało dołu i ostrość nie tam, gdzie trzeba...
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #9

    Domyślnie

    Drugi kadr znacznie ciekawszy . Trzeba było tylko po czólku ciąć bo to nie rzuca sie woczy , aucieta broda jakos razi. Dawaj więcej ciasnych kadrów . Lubie takie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #10

    Domyślnie

    Powiem to samo co Światło: takie cięcie czoła sprawia wrażenie wysoookiegoo czoła co jest niekorzystne. Tak samo te przycinka brody. Co żeś sobie myślał przy takim kadrowaniu? Co takiego chciałeś ukryć?;>
    Ja bym przyciął do połowy czoła a z dołu zatrzymał z odrobinką szyi.

    Popraw się, nadchodzi weekend
    Nikon D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •