Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Wiec napisze Ci wprost, nie placa, za to ja place. To zmienia postac rzeczy? Pisze to co mysle o tym sprzecie i tym co jest z nim zwiazane. Sila rzeczy prowadzac forum Nikona pisze o Nikonie, czesto wiecej wiedzac na ten temat niz inni jego uzytkownicy. Jest w tym cos dziwnego?

    dla mnie sprzet jest sprzetem i to nie wazne jakiej firmy
    a opini na temat nikona czy jego medeli jest tak wiele jak wiele jest ludzi
    I co? Mam zamienic pisanie o Nikonie na pisanie o Minolcie? Nie mam Minolty. Nie wiem do czego zmierzasz. To forum Nikona a ja jestem jego swiadomym uzytkownikiem.

    co nie zmieni faktu ze i tak wiekszosc ludzi nie obchodzi to ze sigma nie wykupila licencji, poprostu NIE DZIALA i w tym jest sek
    Sek w tym ze pewni mniej uswiadomieni uzytkownicy obwiniaja za to Nikona a nie Sigme, co nie ma sensu bo nie serwis Nikona bedzie usuwal nieodplatnie ta usterke. Proste.

  2. #12
    nin
    Gość

    Domyślnie

    moze by tak pisac o wszystkim? a nie uwazac nikona za jedyna swietosc ?

  3. #13

    Domyślnie

    moja sigma nie działa... Ale nie mam za to pretensji do Nikona. Bo i dlaczego ? Jak już to mogę się wpienić na siebie że dokonałem tego zakupu albo na sigmę że nie zapewniła w 100% zgodności protokołu komunikacji.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #14

    Domyślnie

    moze by tak pisac o wszystkim? a nie uwazac nikona za jedyna swietosc ?
    Widze ze nie chcesz zrozumiec tego co napisalem. Nie wkladaj mi w usta tego czego nie powiedzialem, szczegolnie w kwestii wyimaginowanej swietosci. O wszystkim pisze tam gdzie jest miejsce na wszystko. EOT jak dla mnie w tej kwestii w tym watku.

  5. #15
    nin
    Gość

    Domyślnie

    poprostu to jest tylko i wylacznie moje odczucie

  6. #16

    Domyślnie

    Panowie spokojnie , w kwestii Sigmy , nie jestem jeszcze pewny na 100%
    ale ponoć Serwis Sigmy będzie usuwał tą wadę nie odpłatnie albo za jakieś symboliczne kwoty.
    Wszystko to wyjaśni się po 1 Stycznia.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  7. #17

    Domyślnie

    spoko na razie sie nie martwię
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    spoko na razie sie nie martwię
    I dobrze bo wydaje mi się ze nie ma poco
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  9. #19

    Domyślnie

    Troche OT: Tokina płaci Nikonowi za dostęp do danych technicznych, to Tokina 12-24 działa ok z D200, tzn. nie będzie problemów ala Sigma ? - tak pytam bo mnie interesuje T12-24.
    Pozdrawiam Piotr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •