Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    arra, miałem napisać, że zaraz przyjdzie akustyk, ale nie zdążyłem ...

  2. #22

    Domyślnie

    No bo przecież wiadomo, że D10 to N I E M A S O B I E R Ó W N Y C H, toż to puszka bo bandzie.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    No bo przecież wiadomo, że D10 to N I E M A S O B I E R Ó W N Y C H, toż to puszka bo bandzie.
    10D (nie D10) to leciwy, wolny aparat, ktory dzisiaj nikogo na kolana nie rzuci, zwlaszcza po premierze D200 i w przededniu nastepcy 20D Canona.

    ale nie zmienia to faktu, ze porzadnymi egzemplarzami tej puszki tysiace osob robily i robia zdjecia zdajac sie na trafnosc AF i na to nie narzekaja. to ze koledze arra nie udalo sie trafic w egzemplarz, albo przypasowac go do wlasnych przyzwyczajen/umiejetnosci to jedno. ale generalizowanie w ten sposob, ze aparat, ktorym jakos ludzie na chleb zarabiali m.in. dzieki sprawnosci AF (ktory owsze do idealow nie nalezy... ale bez przesady), jest kompletnie do d... to lekka przesada

    tyle ode mnie

    wesolych swiat!

  4. #24

    Domyślnie

    akustyk, wyluzuj, są święta, ja żartowałem. Sam byłem o krok od nabycia 10D, wiem, że to miła konstrukcja, ale już naprawdę po 100 kroć nudne jest jak przy każdym możliwym wątku wyskakujesz z tekstami o 10D.

    Dlatego też napisałem, że my już wszyscy wiemy, że 10D jest najcudowniejszym aparatem świata tylko błagam, już nam o tym nie truj, bo nie wiem jak inni, ale ja już nie mam siły tego czytać.

    Zrozum, bo już prościej się nie da: forum.nikon.org.pl to forum fotograficzne, jednak sprzętowo głównie dotyczy nikona. Może i jesteśmy w błędzie, bo taki system wybraliśmy, ale myślę, że większości z nas nie jest z tym najgorzej i jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć to choć to zapamiętaj.

    Ja już wiem po Twoich tekstach, że Canon jest dla Ciebie lepszy, to świetnie i cieszę się, że masz Canona. Zrozum albo zapamiętaj, dla mnie lepszy jest Nikon i w związku z tym cieszę się, że mam Nikona, i nie próbuj mi mówić o obiektywnej przewadze jednego nad drugim, bo taka kłótnia do niczego rozsądnego nie prowadzi.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    akustyk, wyluzuj, są święta, ja żartowałem. Sam byłem o krok od nabycia 10D, wiem, że to miła konstrukcja, ale już naprawdę po 100 kroć nudne jest jak przy każdym możliwym wątku wyskakujesz z tekstami o 10D.
    OK, sorki.
    a z 10D akurat nie ja wyskoczylem

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Ja już wiem po Twoich tekstach, że Canon jest dla Ciebie lepszy, to świetnie i cieszę się, że masz Canona. Zrozum albo zapamiętaj, dla mnie lepszy jest Nikon i w związku z tym cieszę się, że mam Nikona, i nie próbuj mi mówić o obiektywnej przewadze jednego nad drugim, bo taka kłótnia do niczego rozsądnego nie prowadzi.
    nie mowilem niczego takiego i nie bede mowil. na tym forum zdarza mi sie wejsc w dyskusje miedzysystemowe w zasadzie tylko w sytuacjach, gdy pisane sa ewidentnie tendencyjne bzdury na temat Canona, albo gdy chce sie zwyczajnie czegos dowiedziec. jesli nie jest to zabronione...

    i czasem sie zastanawiam, czy uwagi pod moim adresem jak powyzej, to kwestia tego co ja pisze, czy tego co czytajacy chca przeczytac...?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    nie mowilem niczego takiego i nie bede mowil. na tym forum zdarza mi sie wejsc w dyskusje miedzysystemowe w zasadzie tylko w sytuacjach, gdy pisane sa ewidentnie tendencyjne bzdury na temat Canona, albo gdy chce sie zwyczajnie czegos dowiedziec. jesli nie jest to zabronione...

    i czasem sie zastanawiam, czy uwagi pod moim adresem jak powyzej, to kwestia tego co ja pisze, czy tego co czytajacy chca przeczytac...?
    Akustyku: no więc nie zroumiałeś po raz kolejny. Istnieją ludzie, którzy zawiedli się na Canonie (np 10D) i mają do tego pełne prawo tak jak i jest wielu, którzy zawiedli się na Nikonie. arra pisząc o swoich doświadczeniach ma do tego prawo i pisanie mu, że pieprzy nie wiedząc o czym pisze jest po pierwsze niegrzeczne, po drugie po takim tekscie Ty zawsze wpadasz w szał bronienia 10D. Zrozum lub zapamiętaj: to że Ty i pewnie jeszcze kilkadziesiąt tysięcy innych ludzi, jesteście zadowoleni z tej puszki ma się kompletnie nijak do faktu, że arra był niezadowolony.

    Dla arra D70 okazał się znacznie lepszą konstrukcją niż 10D, czy to tak ciężko zrozumieć.

    To, że ktoś pisze, że 10D mu się nie podobał nie jest krucjatą ani na Ciebie ani na firmę Canon ani na nikogo innego. Zwyczajnie pisze o swoich doświadczeniach, wtedy Ty wpadasz ze swoimi tekstami i zaczyna się kolejny horrendalny off-topic.

    Mam do Ciebie prośbę. Przestań nas nawracać, przestań nas przekonywać, że Canon jest lepszy i że 10D to udana konstrukcja. Pozwól nam cieszyć się naszymi zabawkami i nie wypisuj kolejnych elaboratów, bo już się niektórm mdło robi.

    Pokaż zdjęcia, ich artyzm lub ich zwykłość, której mi tu czasem brakuje. Pospierajmy się o światło i to jak je uzyskać a nie którą lampą i jaką puszką było to robione.

    Proszę, następnym razem jak będziesz chciał coś napisać o porównywaniu sprzętu, to najpierw na chwilę zajrzysz do działu fotografia i najpier tam coś napiszesz.

    Dziekuję za zrozumienie.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Proszę, następnym razem jak będziesz chciał coś napisać o porównywaniu sprzętu, to najpierw na chwilę zajrzysz do działu fotografia i najpier tam coś napiszesz.
    OK, zrobmy w ten sposob. przeredagowalem wczesniejszy post, zeby brzmial bardziej po ludzku.

    do dzialu fotografia z checia zajrze, ale jak opadnie dym D200, ktory chwilowo generuje 99% zainteresowania na forum.


    w sumie, to moze wyciac te kilka ostatnich wypowiedzi, bo nic do tematu dyskusji nie wnosza?

  8. #28

    Domyślnie

    Zostawię je. Tak dla pamięci i potomnych.

    Wątek zamykam.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •