Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolas_
    Ano drugiego dnia na Mistrzostwach Polski na arenie bylo 5 czy 6 fotoreporterow, a ja mialam konia mlodego... Jesli nie jestesmy przygotowani na warunki panujace na zawodach, nie wyjezdzajmy ze stajni
    Czyli rezygnujesz z walki, bo fotografowie sa w okol areny?! I dobrze sie z tym czujesz, ze przegrywasz (albo inaczej: nie wygrywasz, bo nie bierzesz udzialu) ze wzgledu na fotografow? Chyba nie. Wiec wyobraz sobie, jak musi to irytowac innych zawodnikow. I nadal jest dla Ciebie paranoja, ze sedzia zabronil Ci blyskac fleszem?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    213

    Domyślnie

    Młoda widzę że zaczynają ci tu na temat odpowiadać, a nie mówiłem ci, trzeba było zaznaczyć że masz 14 lat to może i Stig nie byłby tak agresywny?
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez powerfactorx
    Młoda widzę że zaczynają ci tu na temat odpowiadać, a nie mówiłem ci, trzeba było zaznaczyć że masz 14 lat to może i Stig nie byłby tak agresywny?
    A gdzie Ty widzisz jakas agresje w mojej wypowiedzi...?
    Mnie po prostu dziwi, ze Karolina bedac jednoczesnie zawodniczka i fotografem -- uwaza za paranoje, ze nie mozna przeszkadzac uczestnikom w czasie zawodow...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    213

    Domyślnie

    ale to nie wątek o tym

    [ Dodano: Sob 24 Gru, 2005 ]
    masz racje dobrałem złe słowo - agresja sorry- to nie najlepsze słowo, może powinienem użyć "doglębny wykład" też nie za szczęśliwe. Wesołych Świąt Stig
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez powerfactorx
    ale to nie wątek o tym
    Oczywiscie, ze nie o tym, ale autorka jakos tez nie zapomniala wspomniec o swoim stosunku do fotografii. Zapomina, ze hala sportowa to nie studio, w ktorym wszystko ma byc tak, jak sobie zazyczy fotograf. Zawody sa dla zawodnikow, a nie dla fotografow. Wszystko tam ma byc tak, jak tego potrzebuja bioracy w tym udzial, a nie towarzyszacy im fotografowie.
    Jesli sa takie a nie inne warunki, to trzeba wykorzystac zdobycze techniki (czytaj: kupic "maloszumiacy" aparat i robic na wysokich iso, dlugim i jasnym obiektywem). Jesli i to nie daje rezultatow -- nie robic zdjec wcale. Nie mozna kosztem wlasnych zachcianek wchodzic z butami w interesy innych.
    Fotoreporter powinien byc "niewidzialny" i przede wszystkim nikomu nie przeszkadzac. Jesli ktos zwraca uwage, ze lampa straszy konie, to miast uwazac do za paranoje, trzeba po prostu przestac blyskac. A jesli trzask migawki straszy konie -- odejsc dalej. To wszystko. Takie sa zasady.

    Cytat Zamieszczone przez powerfactorx
    Wesołych Świąt Stig
    Wesolych... i zdrowych...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #16
    Karolas_
    Gość

    Domyślnie

    stig, kochanie, lata praktyki z konmi i z zawodami, naprawde nie musisz mnie pouczac Watek o obiektywie, przypominam

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolas_
    stig, kochanie, lata praktyki z konmi i z zawodami
    No po tym co napisalas otwierajac watek -- raczej temu przeczy... Okreslenie normalnych zasad paranoją nie brzmi dobrze w wykonaniu "zawodowca"...

    Cytat Zamieszczone przez Karolas_
    naprawde nie musisz mnie pouczac Watek o obiektywie, przypominam
    Ale o obiektywach juz poczytalas... Bez sprzetu za nascie a nawet dziesiat tysiecy sie nie obejdzie. A i to moze nie zdac egzaminu... Nic wiecej Ci nie doradzimy.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #18
    Karolas_
    Gość

    Domyślnie

    stig, posluchaj mnie. Jesli jedziesz na zawody, MUSISZ byc przygotowana na czynniki inne, niz panujace w domu. Jednym z takich czynnikow sa fotoreportezy. Czy mi bylo na reke, jesli na MP tyle osob blyskalo mi lampa po oczach podczas przejazdu w samym finale? To sa zawody. Kazdy chce zrobic jak najlepsze ujecie, o ktore gazety beda sie bily (albo dla wlasnej satysfakcji). Ja na treningach uwazam, staje sie niewidoczna dla wszystkich, nikomu nie przeszkadzam. A na zawodach? Wszyscy juz wiedza, ze jestem, wyciagaja mnie na srodek parkuru, wolaja od samego poczatku. W towarzystwie osob znanych nie mozna byc niewidocznym

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •