Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Pierwsze zupełnie mi sie nie podoba, prawa noga wyszła dość karykaturalnie.
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #12

    Domyślnie

    Niech zgadnę... Obiektyw 50 mm?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dominik77 Zobacz posta
    Niech zgadnę... Obiektyw 50 mm? ;-)
    owszem owszem :). zdecydowanie moje ulubione szkiełko :).
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    Pierwsze zupełnie mi sie nie podoba, prawa noga wyszła dość karykaturalnie.
    może tak głupio dodawać kolejny komentarz do własnych fotek, ale nie byłabym sobą, gdybym tego nie napisała: miałam dzisiaj okazję obejrzeć swoje fotki w dość sporym powiększeniu (obraz z rzutnika) i krótko mówiąc załamałam się... oba kadry na których widoczna jest cała sylwetka są tak pokraczne, że szkoda gadać! tylko jedna osoba zauważyła, że coś tu nie gra - albo inni też widzieli tylko się nie przyznali . zdaję sobie sprawę, że te fotki nie były robione do oglądania w tak dużych formatach, niemniej jednak, jeżeli jeszcze raz popełnię takie paskudztwo i nie omieszkam pochwalić się tym na forum proszę mnie głośno i wyraźnie skrytykować! uświadomiłam sobie dziś jak daleka jeszcze droga przede mną, tak więc dość tej samokrytyki i do roboty...

    pozdrawiam bystre oko barrakudy
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruda# Zobacz posta
    może tak głupio dodawać kolejny komentarz do własnych fotek, ale nie byłabym sobą, gdybym tego nie napisała: miałam dzisiaj okazję obejrzeć swoje fotki w dość sporym powiększeniu (obraz z rzutnika) i krótko mówiąc załamałam się... oba kadry na których widoczna jest cała sylwetka są tak pokraczne, że szkoda gadać! tylko jedna osoba zauważyła, że coś tu nie gra - albo inni też widzieli tylko się nie przyznali . zdaję sobie sprawę, że te fotki nie były robione do oglądania w tak dużych formatach, niemniej jednak, jeżeli jeszcze raz popełnię takie paskudztwo i nie omieszkam pochwalić się tym na forum proszę mnie głośno i wyraźnie skrytykować! uświadomiłam sobie dziś jak daleka jeszcze droga przede mną, tak więc dość tej samokrytyki i do roboty...

    pozdrawiam bystre oko barrakudy
    co nie odpowiada jednej osobie ,ma prawo sie podobac innej -dla mnie wszystkie fotki sa ladne ,no mze trojeczka odstaje troszeczke ostroscia ,masz bardzo ladna twarz ,ladnie harmonizuje z cala Toba ,natomiast pokazanie Ciebie w takich ujeciach nie odbiera ani tobie ani zdjeciu urody,dla mnie osobiscie pokazanie w tak inny sposob ladnej modelki jest kolejnym ciekawym doswiadczeniem ,gratuluje wam obojgu odwagi i inwencji

  6. #16

    Domyślnie

    technicznie sie nie wypowiadam, bo chcialbym kiedys robic takie dobre foto ... ale podobaja mi sie tylko 2 i 4 sa swietne ... natomiast 1 i 3 wogole do mnie nie trafiaja ... fajna dziewczyna ale nozki jakos sztucznie powyginala ...


    po chwili:
    ups dopiero teraz przeczytalem wszystkie komentarze i widze ze autor tez to zauwazyl ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    ups dopiero teraz przeczytalem wszystkie komentarze i widze ze autor tez to zauwazyl ...
    Autorka jest pod wrażeniem spostrzeżeń krytyków, ale w takim wygięciu stawów nie ma nic nienaturalnego. One się tak wyginają, bo taki jest zakres ruchomości stawów. A czy ma to walor artystyczny to już inna sprawa. Dość, że mnie np. to zbytnio nie razi. Norma.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #18

    Domyślnie

    świetne zdjecia. Kadry mi bardzo pasują, modelka, obróbka i wszystko inne Good job
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #19

    Smile

    zdjecia / i modelka również / bardzo mi się podobają, robią na mnie wrażenie, mają swój klimat i charakter.
    Szególne preferencje dla 2, na jedynce wystarczyło zmienić ustawienie stopy - oprzeć ją na krawędzi buta a nie całej podeszwie - i znika rażące wygięcie w kostce.
    Technicznie się nie wypowiadam- jestem 'malutka'
    Ogólnie dla mnie bardzo ok!
    NIKON - system

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •