Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cold Zobacz posta
    Nie cukruj mi tak bo sie zaczerwieniłem
    Bardzo mi miło, że fotografia sie spodobała, ale mam przez nią teraz niezłego nerwa. Płyta DVD na której miałem archiwum z całej sesji fotograficznej została uszkodzona tak skutecznie, że część fotografii jest nie do odczytania... między innymi i rzeczona. Na skutek siły odśrodkowej w czytniku (tak mniemam) pojawiło się pęknięcie długości około 3 cm począwszy od środka a biegnące na zewnątrz płyty. Znacznej części plików nie da sie odczytać. Znajomy zawodowo zajmujący się odzyskiwaniem danych uratował część zdjęć, niestety nie wszystko
    nieźle
    Przyszła mi do głowy chochlika myśl, gdybym o tym wcześniej wiedział, zaproponowałbym zakupienie tej fotografii za 100 tyś zł - tak aby jeszcze bardziej pognębić .

    Jak bym się jednak czuł, gdybyś zaproponował prawie identyczne ujęcie, powiedzmy za jedną dziesiątą tej sumy

    Koniec żartów. Zdjęcie bardzo mi się podoba i szkoda, że przepadła jego oryginalna, jak się domyślam w dobrej rozdzielczości wersja. Szkoda

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    nieźle
    Przyszła mi do głowy chochlika myśl, gdybym o tym wcześniej wiedział, zaproponowałbym zakupienie tej fotografii za 100 tyś zł - tak aby jeszcze bardziej pognębić . ...

    To by było tak:
    1. Kurs do Łodzi w obie strony jakieś - 400
    2. Wynajęcie Modela wraz z rowerami jakieś... a niech ma - 3000
    3. Asystent z blendą tez niech zarobi godziwie - 500
    4. Skorumpowanie Straży Miejskiej żeby przez godzinkę "dopilnowała planu zdjęciowego" około 1000
    5. gorące napoje w knajpce obok - 100
    RAZEM 5000

    Czyli 95 tys. minus fiskus..... Niezły zarobek i gwarantuję, że nie zorientowałbyś się że to dubel

    Zapomniałem jeszcze przeznaczyć skromne 5000 na skorumpowanie osoby odpowiedzialnej za podmianę "obrazów referencyjnych" na portalu www.nikon.org.pl (na pozostałych portalach usunąłbym rzeczone zdjęcie)
    Ostatnio edytowane przez Cold ; 17-10-2007 o 12:59
    F100+MB15, D4s, N24/2.8D, N35/2.0D, N50/1.4D, N105/2.8VR, N28-70/2.8, N70-200VR/2.8, SY135/2.0MF, SY 85/1.4MF, SY14/2.8MF, Tokina ATX 300 f/4, SB900, Fuji x100s

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •