Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu glosuje na zdjecie numer

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - III miejsce

    20 14,93%
  • 2 - jakubs

    5 3,73%
  • 3 - II miejsce

    48 35,82%
  • 4 - fragles

    5 3,73%
  • 5 - I miejsce

    56 41,79%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Wiecie co - śmieszą mnie te posty...
    - pierwszy
    - drugi
    itd
    to takie żałosne nabijanie licznika czyż nie...

    Pomyślcie trochę i napiszcie coś o zdjęciach co wam się w nich podoba lub nie.... oczywiście z zachowaniem reguł zabawy....

    Ja wybrałem zdjęcie nie poprzez wartość techniczną samą w sobie a raczej za miejsce i trud się tam dostania

    Niestety widać że z tygodnia na tydzień a już szczególnie z miesiąca na miesiąc poziom fotek spada... kiedyś chętnie odwiedzałem konkursy tygodniowe aby coś podpatrzeć coś się nauczyć ...a teraz tylko żałosne _ TO JA JESTEM PIERWSZY!!! YUUPPPIII

    Paweł
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  2. #12

    Domyślnie

    Poszlo ...
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  3. #13

    Domyślnie

    mialem maly dylemacik ale oddalem swoj glos na ..........
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  4. #14

    Domyślnie

    zagłosowałem i .... nie mogę doczekać się wyniku
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borowa Zobacz posta

    Niestety widać że z tygodnia na tydzień a już szczególnie z miesiąca na miesiąc poziom fotek spada... kiedyś chętnie odwiedzałem konkursy tygodniowe aby coś podpatrzeć coś się nauczyć ...a teraz tylko żałosne
    Paweł
    Paweł nie zawsze jest super ale było ostatnio kilka dobrych zdjęć Zawsze możesz wstawić swoje i padniesz poziom konkursu.

    Głos oddany.

  6. #16

    Domyślnie

    głos oddany - ciekawe czy moje wygra
    D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI

  7. #17

    Domyślnie

    A ja sie dawno nie wypowiadałem, to się wypowiem...

    Jedynka jest w sumie miłym zdjęciem, efekt nieco psuje fakt obcięcia części ręki... zrobiło się takie intymne zbliżenie, ale kompozycja na tym ucierpiała, bardzo źle w tym zdjęciu wg mnie działa światło ostre, jednopunktowe, psuje efekt intymności, ekspozycja oczywiście ok, jednak plastyka średnia. Na dwójce podoba mi sie ta niższa chmura, trochę jak z van gogha, nie wiem też czy lepiej byłoby te przewody usunąć, czy zostawić, ogólnie lubię ciemności, więc mi zdjęcie odpowiada; podobnie jak trójka, z tym że na trójce nie odpowiada mi ten jeden wielki blik z najsilniejszego światełka i ogólny poziom natężenia świateł, jednak to zdjęcie podoba się najbardziej mojemu synowi, więc pewnie szanse ma duże . Czwarte zdjęcie mi się bardzo podoba, jest bardzo dobre kompozycyjnie, wykorzystuje w sposób maksymalny sztafaż dostępny na miejscu i to jeszcze bardzo dobrze go planując, jedyne co mi nie odpowiada to, zabawy z niebem... ten róż wg mnie nie wychodzi na korzyść zdjęciu. Piątka to jak myślę, choć może się mylę, zdjęcie jivaro ... też bardzo mi się podoba, bardzo malarskie jest ukazanie tego strzępka drogi w odleglejszym planie, a na pierwszym wyeksponowanie (choć pewnie nieco za ciemne) surowej górskiej roślinności, o niebie i chmurach nie ma co gadać, bo każdy widzi.
    Dziekuję za uwagę

  8. #18

    Domyślnie

    Głos oddany... łatwo nie było :P
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #19

    Domyślnie

    mógłbym stwierdzić że nic ciekawego. Tylko jedno było troszeczke z przodu
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #20

    Cool wybór pomiędzy dwoma...

    ale w końcu coś przekonało mnie do nr-u...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •