Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11

    Domyślnie

    Ja sie wypowiem na ten temat po powrocie ze Szwecji, bo nie mialem czasu porobic fotek w weekend.

    Powiem tylko zdanie które powiedziało dwoch ludzi robiacych w biznesie śłubnym jak go zobaczylo i zrobilo kilka fotek: ********Y (mam nadzieje ze powiedzą to tesh po roku) - ja sie do tego zdania dołączam, moze dlatego że go kupiłem ale jak narazie spełnił moje wymagania. Może mam za małe.
    Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
    http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;

  2. #12

    Domyślnie

    Tylko, że jak ktoś na tym nie zarabia i tylko sporadycznie robi plakaty to niewiele mu już może być potrzebne.
    Akurat ci, którzy sprzętem foto zarabiają wcale nie koniecznie rzucają się na najnowsze, drogie puszki i szkła.
    Zazwyczaj najpierw liczą co im da nowszy sprzęt i kiedy się zwróci.
    Często sie okazuje, że lepiej zostać przy starszym sprzęcie skoro i tak na siebie zarabia.

    Tak jak pisałem - chętnie bym kupił D200, ale nie mam ani potrzeby, ani kasy.
    To, co mnie może w tej chwili popchnąć w stronę zmiany puszki to pełna klatka Nikona (Canona nie chcę) lub ewentualnie nowa matryca, która pokaże o wiele więcej niż produkowane obecnie (mam na myśli głównie rozpiętość tonalną).

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Człuchów
    Posty
    16

    Domyślnie

    Ciesze sie razem z Wami, szanowni D200-tkowicze Ja poki co D200 nie mam i nie planuje tokowego nabywac, D70 mi styka i spelnia moje na wskros amatorskie oczekiwania. Zreszta podobnie jak maroo coraz mniej czasu mam na focenie. Icemaster, podzielam Twoja opinie
    pozdrawiam
    ringo

  4. #14
    fiorel
    Gość

    Domyślnie Re: D200 - jest ********y

    W takim razie czekamy na zdjęcia z tego boskiego aparatu - oczywiście też boskie.


    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    15 274 udeżenia migawki.
    - ortografia trochę nie teges.

  5. #15

    Domyślnie

    Heja!
    Grzesiek fajnie to określił
    Pozdrawiam,
    Kuba
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Na najbliższe 3-4 lata to moja puszka docelowa.
    Przypuszczam, że za dwa lata D200 funkcjonalnie bedzie i tak super, ale jego matryca będzie daleko w tyle za kolejnymi wynalazkami inżynierów od sprzętu foto .
    Sądzę, że wątpię. Postęp jest, ale przełomu przez najbliższe 2-3 lata się nie spodziewam.

    Nie zamierzam zostawać profi, więc dla mnie jako dla amatora pewnie ten aparat starczy na 20 lat. Więc myślę, że za te 3 lata to będzie mniej więcej w sam raz.

    Dodatkowo patrząc na strategię Nikona wprowadzania nowych produktów to tak:

    1. Za rok Nikon wprowadzi następce D70
    2. Za półtora roku Nikon wypuści coś w półce Pro
    3. Za 3 lata będzie następca D200

    Więc jak dla mnie w porządku. Teraz może jakieś jeszcze szkiełko nabędę.

    Pozdrawiam

    Grzegorz

    [ Dodano: Pon Gru 19, 2005 3:15 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez fiorel
    W takim razie czekamy na zdjęcia z tego boskiego aparatu - oczywiście też boskie.


    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    15 274 udeżenia migawki.
    - ortografia trochę nie teges.
    Fajnie, że ty nie popełniasz błędów ortograficznych. Zazdroszczę Ci. Mi się zdarzają.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  7. #17

    Domyślnie

    Wytykanie takich bledow swiadczy za to o nieznajomosci netykiety wiec sie nie przejmuj gmoszkow

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  8. #18
    fiorel
    Gość

    Domyślnie

    Wolę nie znać netykiety niż ortografii.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiorel
    Wolę nie znać netykiety niż ortografii.
    Fiorel - proszę Cię nie wdawaj sie w dyskusję na temat ortografii. Tak jak Ci napisałem, cieszę się niezmiernie, że Ty błędów w ogóle nie popełniasz. Również tak jak napisałem zazdroszczę Ci bo mi się zdarzają. Sporadycznie, ale się zdarzają.

    Fajnie jest wiedzieć, że są tacy ludzie jak Ty, którzy ortografię jezyka polskiego mają w małym palcu i nigdy nie zdarza im się błedów popełniać.

    Pozdrawiam bezbłędnie

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  10. #20

    Domyślnie

    Ale dlaczego zmiana w tytule wątku. Poprzedni tytuł był bardziej właściwy.
    Jacek

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •