Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    jaki snobizm? jakie szpanertwo? ludzie...kategoryzację wprowadzilismy ze wzgledu na uporządkowanie tematyczne wiadomosci, co jest koniecznie ze wzgledu rosnacej ilosci uzytkowników. Przeciez kazdy moze sie wypowiadac na kazdym forum, dział D100/200 nie jest zamkniety dla posiadaczy D70. Ulatwia to jedynie odszukanie potrzebnych nam informacji, i tyle.

  2. #22

    Domyślnie

    Piotrze, toż to tylko żarty.
    To sie ciesze bo juz sie podlamalem

  3. #23

    Domyślnie

    A w analogówce Nikon takiego podziału nie ma
    To niestety wymierajaca czesc tech. fotografii, nad czym jako uzytkownik tradycyjnego korpusu bardzo ubolewam

  4. #24

    Domyślnie

    Ja jestem posiadaczem d70 od dwóch tygodnii. I wiem, że nie wykorzystam wpełni tego aparatu. WPrawdzia po przesiadce z f801s przeszkadza mi mały wizjer, ale moge sie przyzwyczaić.

    Nie przeszkadza mi temat d200. Traktuje go jako nowinke techniczną. Przeszkadza mi natomiast otoczka stworzona przez uzytkowników, którzy zazdroszczą, lub na siłę chcą wytykac błędy korpusu. Jeśli komuś sprawia przyjemność robienia zdjęć z uzyciem d200 i do tego stać czlowieka na taki koprus to ja nie mam nic przeciwko.

    Pozdrawiam wszystkich kochających fotografie... anie onanizm sprzętowy ;]
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  5. #25

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem podział jest sztuczny i przeszkadza, proponuje powrót do starego ze względu na wygodę
    "czuję jak rodzi się moc"

  6. #26

    Domyślnie

    Piotrze. I tu się muszę zgodzić w całej rozciągłości.
    Jacek

  7. #27

    Domyślnie

    admin, a tu się z tobą nie zgodzę...zobacz ile jest nowych analogowców i ilu synów marnotrawnych, którzy wracają :P
    fakt, że syfrakowatość ogranęła cały świat, ale klasyczna fotografia jeszcze trochę pociągnie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #28

    Domyślnie

    Jacku, z calym szacunkiem ale cyfry mowia za siebie: 12554 do 5282 tematow na poszczegolnych forach. Na szczescie wciaz kroluje najwazniejsze forum: 28978 co bardzo mnie cieszy

  9. #29

    Domyślnie

    jurgen, na poczatku też tak myślałem, ale po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jednak nie...np kogoś, kto ma D50/70 nie inetresują wątki z Dxxx i może je wszystkie ignorować nawet bez czytania...przy ilości postów na forum to jakieś ułatwienie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #30

    Domyślnie

    NIe ukrywam ze to duze ulatwienie. Mozna korzystac z obu for, przy czym za swoje traktowac to jakim sprzetem dysponujemy. Dodam od siebie ze nie mam zadnych kompleksow z tytulu fotografowania D70 i nie zamierzam ich miec

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •