Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Madzia B&W

  1. #11
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    To moja wersja na szybko.


  2. #12

    Domyślnie

    Ta ostatnia, dla mnie najbliższa jest akceptacji.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #13
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    co ja poradzę że ja lubię kontrastowo - nawet gdyby kosztem utraty szczegółów.

  4. #14

    Domyślnie

    Zadne ze zdjec nie nadaje sie do publicznego pokazania. Osoba ktora jest na zdjeciach wyglada na zupelnie przypadkowo sfotografowana, bez pomyslu.

  5. #15
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    rozpatrując w kwestii kompozycji i kadru to zapewne masz rację - my tu - a na pewno ja - tylko o konwersji do CiB dyskutujemy

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Zadne ze zdjec nie nadaje sie do publicznego pokazania. Osoba ktora jest na zdjeciach wyglada na zupelnie przypadkowo sfotografowana, bez pomyslu.
    Zdjęcia nie zostały umieszczone tu by wszyscy się nimi zachwycali ale by kazdy się wypowiedział co o nich myśli i co dla mnie najwazniejsze zasugerował jakieś korekty. Również Twoje zdanie gALL jest dla mnie ważne, jednak niezupełnie się z nim zgadzam ponieważ nikon nie karabin nie strzala przypadkowo sam z siebie a skoro już strzelił to był pomysł na strzał. Jednym się podoba innym nie
    Nikon D40 - N 18-55mm f/3.5-5.6 G - N 50mm f/1.8 D - N 70-300 f/1:4-5.6 G - Hoya 52mm PL-CIR
    Moja Skromna Galeria

  7. #17

    Domyślnie

    do moderacji, zdjęcie fatalne, fatalnie obrobione
    pattom


  8. #18

    Domyślnie

    A co np. z broda, ktora nie wyszla ladnie?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IcePower Zobacz posta
    A co np. z broda, ktora nie wyszla ladnie?
    Broda do dziś jest na swoim miejscu czyli na twarzy modelki... co z nią dokładnie to nie wiem ale pewnie powoli odczówa nadchodzącą jesień i te ostatnie deszcze też a tak na serio to pomijając fakt, że pojechałem za otro w PSie co już mi zostało oznajmione to chciałem uzyskać zwykły portret a nie cokolwiek z gatunku glamour.
    Nikon D40 - N 18-55mm f/3.5-5.6 G - N 50mm f/1.8 D - N 70-300 f/1:4-5.6 G - Hoya 52mm PL-CIR
    Moja Skromna Galeria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •