Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: całuśnie x 3

  1. #1

    Domyślnie całuśnie x 3

    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  2. #2

    Domyślnie

    A ktory z tych trzech jest inny?

    Pozdrawiam
    AK
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  3. #3

    Domyślnie

    a czy któryś musi być inny? powiedzmy, że wiatr różnie układał modelce włosy . po skończonej sesji mam zawsze ten sam problem - jeżeli zrobie kilka podobnych zdjęć, to nie mam pojęcia na które się zdecydować .
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  4. #4

    Domyślnie

    Retorycznie bylo
    Ja w takich momentach rzucam kostką, pomaga. Jakbym mial doradzic w wyborze... hmmm od nosa w gore 1, a w dol to 2. Qurcze, chyba nie pomoglem...
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie to ta kolorystyka nie pomaga tym fotografiom pomimo szczetych i dobrych chęci zdjęcia są zepsute...a szkoda bo te zatrzymane chwile dość pozytywne...

  6. #6

    Domyślnie

    co do kolorystyki to ocenie ją lepiej na innym monitorze . mam nef-y wiec zawsze można coś tam poprawić. dzięki za uwagi .
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruda# Zobacz posta
    co do kolorystyki to ocenie ją lepiej na innym monitorze . mam nef-y wiec zawsze można coś tam poprawić. dzięki za uwagi .


    Nie rozumiem po cholerę robić na monitorze na którym nie jest sie pewnym tego co wyjdzie? wiem nie napisałeś tego wprost ale tego można się domyślić po przeczytaniu Twojego komentarza...

  8. #8

    Domyślnie

    Te zdjęcia wołają, proszą się wręcz o wykorzystanie lampy do doświetlenia postaci i zlikwidowania cieni. Trochę korekty WB też by im nie zaszkodziło.

  9. #9

    Domyślnie

    z kolorami coś pojechane... nie patrząc na kolory to 1 najbardziej poodchodzi..
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  10. #10

    Domyślnie

    A mi sie podoba 1dynka...
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •