Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: całuśnie x 3

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz Kasprzycki Zobacz posta
    Nie rozumiem po cholerę robić na monitorze na którym nie jest sie pewnym tego co wyjdzie? wiem nie napisałeś tego wprost ale tego można się domyślić po przeczytaniu Twojego komentarza...
    może gdybym dysponowała na dzień dzisiejszy innym monitorem to faktycznie nie miałoby sensu - ponieważ nie dysponuje, a u mnie to wygląda ok nie widze problemu. przed oddaniem fotek do labu zawsze sprawdzam jak się prezentują gdzie indziej i ewentualnie robie poprawki. tych narazie nie zamierzam wywoływać więc ograniczyłam się do zamieszczenia ich na forum.
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  2. #12

    Domyślnie

    WB do poprawki. Światło zbyt twarde. Wyraz twarzy raczej nie zatrzymuje wzroku. Seria raczej nieuzasadniona: kolejne zdjęcia nic nowego nie wnoszą.

    Popracowałbym nad #1 - resztę schował gdzieś w czeluściach twardego dysku. Tak, czy inaczej album.

  3. #13

    Domyślnie

    jak dla mnie kolory ********e, wreszcie coś nowego, b. fajne zdjęcia szczególnie 1 i 2

  4. #14

    Domyślnie

    już wiem dlaczego takie kolory.. zdjęcia nie zostały przekonwertowane do sRGB.. po samym przekonwertowaniu tylko - otrzymamy to:
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •