Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Dominika

  1. #21

    Domyślnie

    no tak, analog, 3 i 4... tak jakoś skomponowane, że wygląda artystycznie. Nie mówię, że fotki mi się jakoś specjalnie podobają, bo robią wrażenie niedopracowanych technicznie - ale pomysł fajny, choć klasyczny. Pozdrawiam
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz Kasprzycki Zobacz posta
    (...)
    Dzięki że wyraziłeś swoją opinię ale serio kultury troszkę...
    (...)
    Przepraszam, nie chciałem urazić ani Twojej modelki ani Ciebie. To był skrót myślowy i raczej chodziło mi o to, że chyba przesadziłeś z obróbką tego "analogowego" jpega. Nie byłoby tematu, gdyby to oczy dominowały na tym zdjęciu. Niestety tak już jesteśmy skonstruowani, że najpierw zauważamy jasne plamy w centrum obrazu. Na tym zdjęciu mamy taką dużą jasną plamę od woalki do małego palca dłoni, a w samym jej środku, w czarnej obwódce jest jej najjaśniejsza część. Można by pomyśleć, że to temat zdjęcia (nie mówiąc już o tym, że dłoń też jakby tam wskazywała...) Jeśli o to Ci chodziło, to gratuluję efektu.
    Pozdrawiam,

  3. #23

    Domyślnie

    Cóż czasami trzeba umieć używać skrótów myślowych...co do tego co napisałeś...Nic nie poradzę ze Dominika ma białe zęby i to naprawdę białe...Przy obróbce zastosowałem zostawienie kanału zielonego z RGB co przy czerwonej szmince zaowocowało że usta są ciemne bardzo podkreślające białe zęby...z ciekawostki na papierze i umnie na monitorze wszystko wygląda tak samo nic nie jest przepalone czy tak jak pisałeś biała plama w środku kadru tego też nie ma...tak tutaj poruszyłem temat ustawienia monitora to taka zmora wszystkich użytkowników tego typu stron czy innych galerii internetowych...ale ja wyznaję zasadę że jak mam tak samo na monitorze jak mam na papierze to tego się trzymam...i nie zdażyło mi sie żebym miał jakieś różnice...
    Wiem jak jesteśmy skonstruowani...wzrok nam idzie w jasne plamy i nie koniecznie czy są one w centrum kadru on zawsze idzie tam gdzie jasno na zdjeciu...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •