Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ola letnio

  1. #11

    Domyślnie

    przypalilem..hmm.. wiesz.. ona ma ciemna karnacje i miala bielutkie ciuszki.. i teraz albo przypale i zachowam dobra tonacje (czytaj : jasna) skory , albo nie przypale a ona wyjdzie na mulatke .. mozna to lacczyc warstwami i wycierac w PSie ale..no nie o to chyba idzie.. a co doo 5 i lokcia..hm.. szczerze mowiac to sztuczna winieta z camera raw... mam taki fetysz ktory nazywa sie winieta
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  2. #12

    Domyślnie

    dla mnie teraz lux torpeda
    >>> Pozdrawiam <<<

  3. #13

    Domyślnie

    lux torpeda..no ale lux torpeda masz na mysli fmodelke czy tez zdjecia..bo wiesz.. pierwsze to nie moja zasluga a drugie tak i nie wiem dla kogo komplement
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  4. #14

    Domyślnie

    No, caloksztalt Podoba mi sie ta b&w. Jaka technike zastosowales?
    >>> Pozdrawiam <<<

  5. #15

    Domyślnie

    technike bajeru i ruszania ssuwakami camera raw a serio to ..hmm.. 80% to istotnie korekty camera raw a potem ewentualne korekcje rozjasniajace w PS pedzlem i tyle
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  6. #16

    Domyślnie

    jak da mnie drugie zdjecie najlepsze najbardziej przyciaga moj wzrok i jedyne w tych ktorego ci zazdroszcze:P ale i tak gratulacje za wszystkie choc nie jestem fanem krzywych zdjec ale za to fanem przepalen w odpowiednich sytuacjach gratulacje

  7. #17

    Domyślnie

    Ars, mam słabość do twojej modelki dlatego nie mogę powiedzieć o minusach dobra robota
    D7200

  8. #18

    Domyślnie

    Wiesz Sebastiann.. hmm.. kazdy ma slabosc do swoich modelek, bo utrwalanie piekna chyba bardziej kreci niz czegos innego w domysle brzydoty.. o ile gdzies wystepuje w kategoriach fotograficznych.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •