Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Śmigłowce w Radomiu.

    Życie płynie dalej, więc wstawiam kilka zdjęć z pokazów śmigłowców.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo ładne zdjęcia, fajne kadry szczególnie 5, 6, 7.

    4 mogłoby być troszkę ciaśniej,
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  3. #3

    Domyślnie

    heh - jak latały Mi to nad laptopem wisiałem... ;-/

    fajne kadry - musiales tac gdzieś niedaleko mnie
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoGRAFIK Zobacz posta
    heh - jak latały Mi to nad laptopem wisiałem... ;-/

    fajne kadry - musiales tac gdzieś niedaleko mnie
    Byłem w boksie dla prasy przez jakiś czas po tragedii, ale podczas pokazów stałem z prawej strony od Vipów.

  5. #5

    Domyślnie

    7 na max.
    PS. zastanawiam się, po analizie avatarka: powiedz mi, czy byłeś z okrutnie wielkim obiektywem na statywie, a obok stał (chyba Twój znajomy) kolega, który posiadał również obiektyw o budzącej szacunek ogniskowej?
    pozdrawiam - maciek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadMad Zobacz posta
    7 na max.
    PS. zastanawiam się, po analizie avatarka: powiedz mi, czy byłeś z okrutnie wielkim obiektywem na statywie, a obok stał (chyba Twój znajomy) kolega, który posiadał również obiektyw o budzącej szacunek ogniskowej?
    pozdrawiam - maciek
    Tak to byłem ja i kolega Fotop z 70-200 vr. Było dużo ludzi z Nikonami ale nikt nie miał odwagi zagadać

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Tak to byłem ja i kolega Fotop z 70-200 vr. Było dużo ludzi z Nikonami ale nikt nie miał odwagi zagadać
    Ja widziałem jakiegoś nikonowca w słusznym wieku z czapeczką Nikon i chyba D80. Podejrzewam, że to ktoś z forum, ale też jakoś nie miałem odwagi zagadywać. Zresztą za mną też stało 2 nikonowców, a na flankach miałem .... canonierów z wielkimi armatami.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Tak to byłem ja i kolega Fotop z 70-200 vr. Było dużo ludzi z Nikonami ale nikt nie miał odwagi zagadać
    gdybyś stał w jednym miejscu to bym Cię znalazł nim się obróciłem drugi raz już gdzieś wybyłeś

    Z D80 i czapeczką Nikona hmm... Hesja ?
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  9. #9

    Domyślnie

    6 i 7 świetne ujęcia - podoba się

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Btw na 10 przy pulpicie zawieszona jest niewielka torba z napisem Nikon o ile wzrok mnie nie myli. To Twoje czy pilotów?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •