Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    To napisz, co wg Ciebie jest optymalnie ostre, że jesteś w stanie stwierdzić
    na podstawie porównania z tym źródłem ostrości, że D200 jest mydlane..
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  2. #42

    Domyślnie

    Nie muszę (bo np. nie mam ochoty na to ). Poza tym nie stwierdziłem nigdy, że D200 jest mydlane - czyli znowu... (Twoje stwierdzenie o pitoleniu ).

    [ Dodano: Pon 28 Lis, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez twlodar
    No to może starczy sofistyki na dziś.. Póki ignor nie działa, jak należy,
    po porstu sobie daruję..
    Po prostu
    Pozdrawiam Piotr

  3. #43

    Domyślnie

    wybaczcie ale to jest zabawne.. osadzacie aparat w wersji przedprodukcyjnej, zdjecia robione przez amatorow w pospiechu... gratuluje bystrosci!! <klask><klask> efekt 3 lat prac a wy sie tu jeden przez drugiego wymadrzacie, wielkie hasla cisna sie na gebe... mam przed soba 13x19 incha print z epsona r1800 z mojego d100 i chyba tylko idiota stwierdzil by ze nie wyglada ekstra.. obok lezy print z d2x'a... i spokojnie wiem ze moge go walnac na 26x38 bo zapas jakosci jest ogromny. Matryca z d2oo pod wzgledem szumu wyglada mi znajomo do d2x. Na swieta wyjda oficjalne testy, nowy firmware i dopiero mozecie zaczac gadugadywac.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  4. #44

    Domyślnie

    Popieram przedmówcę. W ogóle na podstawie czego jest ta dyskusja? Kto udowodni, że te wszystkie "sample" są faktycznie robione przez D200 ?? Aparatu kupić nie można, oficjalnych zdjęć też ni mo... Wyjdzie oficjalnie, z oficjalnym firmware'em, to wtedy można popstrykać i dyskutować, teraz to po prostu nie ma najmniejszego sensu.

  5. #45

    Domyślnie

    Zdaje sie ze d200 jest juz w sklepach w Japonii wiec sample, zwlaszcza te pojawiajace sie na dpreview, nie sa PRZEDprodukcyjne tylko z normalnej produkcji.
    Tomek
    ---------

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez twlodar
    arra, nie zapominaj, że to cały czas są sample z aparatów przedprodukcyjnych,
    ze stale włączonym NR, z cholera wie jak ustawionymi parametrami ostrzenia,
    kontrastu i innych dupereli..
    Twoldar byc moze sa to sample przedprodukcyjne, ale jak dla mnie za bardzo mi to wszystko Canonem pachnie, a to nie jest najprzyjemniejszy dla mnie zapach. Jak na moj gust panowie z Nikona za bardzo przejeli sie narzekaniem paru osob na szumy i pojechali odrobine za daleko. Juz w przypadku D50 bylo to widoczne, tu jest jeszcze gorzej. Mam tylko nadzieje, ze to jest tylko przypadlosc (jak zwykle w Nikonach) wbudowanego jpga, a w RAW-ie matryca pokaze lwi pazur.
    D3-sta|16-85VR|105VR

  7. #47

    Domyślnie

    We wskazanych na końcu postach dałem właśnie linki do zdjęć
    Phila, gdzie pokazywał, jaka różnica jest pomiędzy jpg z aparatu,
    a efektami z rawa..

    Pewnie podjazd z ostrością w konfiguracji zrobi swoje, tak to działało
    w D2x..
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  8. #48

    Domyślnie

    na tych zdjątkach prównawczych jpg/raw, widać różnicę w ostrości obrazu. I to zdecydowaną skoro widoczną przy takim pomniejszeniu.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ken Rockwell
    Cytat Zamieszczone przez twlodar
    inny jeden (nie jestem pewien,
    czy Ken Rockwell życzy sobie, byś jego nazwiskiem sobie gębę wycierał..),
    Nie gębę , ale raczej klawiaturę, a nazwisko jakich dużo. Nie wiem czy Kowalski jest zadowolony z reklamy toto lotka.
    Na marginesie - ALf (ktorego szanuję po przeczytanych postach) chyba rownież nie zakupil praw do nazwy tego sympatycznego futrzaka, a nikomu (mnie też) to nie przeszkadza.
    Mi to przeszkadza, podszywanie sie pod kogos znanego nam, przynajmniej wirtualnie. Czy Admin nie powinien w takim wypadku zainterweniowac?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •