Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
118. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 01 - II miejsce

    44 37,29%
  • 02 - III miejsce

    15 12,71%
  • 03 - jakubs

    13 11,02%
  • 04 - I miejsce

    46 38,98%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    To taka nasza specyfika narodowa 'nic za nic' i 'syndrom lękliwego prestiżu'.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    pn to zrób tak, jak w polityce: jak nie ma głosować NA CO to, głosuj PRZECIW CZEMUŚ
    Powinna byc opcja: "Zadne z powyzszych".
    Nikon F-501, Canon 30D

  3. #23

    Domyślnie

    Nie, nie idzie się na wybory... Chyba, że ktoś lubi ponarzekać w lokalu wyborczym...

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Jakubie ja lubię zdrową rywalizację i chętnie uczestniczę w rozmaitych konkursach i konkursiakach.
    Ale tu po prostu nie ma z kim rywalizować.
    Co na zawsze pozostanie dla mnie tajemnicą bo to chyba niemożliwe aby posiadacze Nikonów nie potrafili robić fotografii.?
    A może jednak? .
    O stary to teraz pojechales mi po rajtuzach. Jestem niemal absolutnym lamerem jesli chodzi o fotografie ale bez przesady. Jeszcze mi troche poczucia estetyki starcza by nie epatowac gniotami.
    Mam nadzieje, ze pokazesz jakies swoje zdjecie w temacie tygodnia albo w jakims pojedynku... ;]

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    O stary to teraz pojechales mi po rajtuzach. Jestem niemal absolutnym lamerem jesli chodzi o fotografie ale bez przesady. Jeszcze mi troche poczucia estetyki starcza by nie epatowac gniotami.
    Mam nadzieje, ze pokazesz jakies swoje zdjecie w temacie tygodnia albo w jakims pojedynku... ;]
    Moich fotek to akurat mają tu przesyt.
    Tajemnicą poliszynela jest które to.
    Szary, cichy człowiek.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Moich fotek to akurat mają tu przesyt.
    Tajemnicą poliszynela jest które to.
    No coz dla mnie nie jest to "tajemnica poliszynela" bo ich niestety nie znam. Moze za mlody stazem jestem na forum. Wiec nawet nie wiem czy mam tego zalowac. Mam nadzieje, ze tak ;]

    Co nie zmienia faktu i ciezaru gatunkowego twojej wypowiedzi (zreszta celowo prowakacyjnej i zaczepnej - ale w milym stylu, zeby nie bylo ze stroje fochy i nie dostrzeglem emotow! ). Aha i zeby nie bylo, ze bronie czegos w imie jakiejs prywaty - w "zdjeciach tygodnia" czy "miesiaca" nie ma moich zdjec wiec nie bronie przegranej sprawy i nie to mnie ruszylo jako "aspirujacego fotografa amatora" hehe.

    edit: enigma stala sie juz poliszynelem ;]

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez anchel ; 22-08-2007 o 20:41

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    No coz dla mnie nie jest to "tajemnica poliszynela" bo ich niestety nie znam. Moze za mlody stazem jestem na forum. Wiec nawet nie wiem czy mam tego zalowac. Mam nadzieje, ze tak ;]

    Co nie zmienia faktu i ciezaru gatunkowego twojej wypowiedzi (zreszta celowo prowakacyjnej i zaczepnej - ale w milym stylu, zeby nie bylo ze stroje fochy i nie dostrzeglem emotow! ). Aha i zeby nie bylo, ze bronie czegos w imie jakiejs prywaty - w "zdjeciach tygodnia" czy "miesiaca" nie ma moich zdjec wiec nie bronie przegranej sprawy i nie to mnie ruszylo jako "aspirujacego fotografa amatora" hehe.

    Pzdr.
    Dobrze że nie bierzesz do siebie moich opinii.
    Celowo są jakie są, co by bobudzić do dyskusji i rozgrzać trochę wątek.
    Czasem ktos się zagotuje i wówczas dopiero jest zabawnie.
    No przynajmniej dla mnie.
    Szary, cichy człowiek.

  9. #29

    Domyślnie

    ech - jak sobie przypomne, ze i ja rzucalem kamieniem z napisem "brak anonimowosci"...
    anchel - gdyby andrzej nadal bral udzial w konkursach, a idea zmontowania kalendarza ze "zdiec miesiaca" sie urzeczywistnila, to by mial calkiem fajny autorski kalendarz

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Moich fotek to akurat mają tu przesyt.
    Nie sądzę, bo robisz często ciekawe zdjęcia.
    Jeśli był jakiś przesyt, to szufladowością Twoich wygranych... Ale o tym już było, a możliwe że to tylko projekcja dokonana przez człowieka, który jeśli coś posyła na te konkursy tygodniowe, to jest to faktycznie zdjęcie z aktualnego tygodnia...

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •