Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na serwis Nikon Polska - trochę z ciekawości trochę z przekory. Paczka wyslana przez UPS na własny koszt dotarła dnia następnego tj. 21.01. Opis jaki wystawilem na druku to awaria lustra i prawdopodobnie migawki. Po wstępnej rozmowie ustaliłem że mogę czekać do 2 tyg. na diagnozę. Dostanę wtedy IP i nr klienta oraz mozliwość śledzenia serwisu. Dziś 29.01 dzwoni kurier DHL że wiezie paczkę. Bardzo się ucieszyłem ale też i zdziwilem.

    Lustro naprawione. Wymienili "odklejające sie gumy" - miałem je dobre. Jedno mnie zmartwiło - "brak mozliwości usunięcia jednego zanieczyszczenia z martycy"

    Nawet nie zauwazyłem tego, muszę sobie zrobić test a ich spytać jakiego typu to zabrudzenie - chemia?

  2. #22

    Domyślnie Serwis w Krakowie - Pilne

    Szukam serwisów w Krakowie który zajmuje się obiektywami chodzi mi o sigmę do nikona. Czy jednak najlepszą opcją będzie serwis w Gdyni [bardzo chwalony] bo wiem ze jest na Czapskich w Krk ale ma dużo negatywnych opinii...obiektyw bez gwarancji...

  3. #23

    Domyślnie

    Opócz Czapskich jeszcze ten mi przychodzi na myśl: ul. Sienna 10, tel. 12 4291906
    Pzdr.

  4. #24

    Domyślnie

    Na Krakowskiej (przy skrzyżowaniu z Dietla dość blisko, idąc od Dietla to po lewej stronie) też jest serwis, ale nie wiem czy naprawi nowoczesny obiektyw. Dawałem tam Psixa, zrobić zrobił, jakoś działa. Ale to starszy gostek, więc nie wiem jak mu idzie z nowymi konstrukcjami. Można zajrzeć i zapytać na pewno.

  5. #25
    stud
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meharis Zobacz posta
    Czy jednak najlepszą opcją będzie serwis w Gdyni [bardzo chwalony] bo wiem ze jest na Czapskich w Krk ale ma dużo negatywnych opinii...obiektyw bez gwarancji...
    Mam podobną do Ciebie sytuację. W Sigmie 18-125 tuż po gwarancji padła tasiemka od stabilizacji, co jest podobno powszechne w tym obiektywie. W Gdyni powiedzieli mi 100 za ekspertyzę bez naprawy i co najmniej 480 za naprawę. Dla mnie zdecydowanie za dużo za wymianę elementu w obiektywie tej klasy. Serwis pewnie jest dobry, ale niestety jest monopolistą... Na Czapskich powiedzieli mi, ze nie zrobią tego bo nie są w stanie kupić części.

  6. #26

    Domyślnie

    Jest jeszcze fotopanorama.pl obok strazy pozarnej przy poczcie glownej to chyba jest ul. Westerplatte
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  7. #27

    Domyślnie

    ul. Grabowskiego 8, Jerzy Gawlik

  8. #28

    Domyślnie

    Nie wiem jak z obiektywami ale matrycy w aparacie nie wyczyscili dobrze, byla bardziej brudna po usludze nie przed! Nie polecam. Teraz kaza reklamowac ale pieniadze wzieli zamiast poczekac az reklamacja byc moze poprawi nieudolna usluge. Dodatkowo na matowce pojawily sie 2 dodatkowe plamki choc byla czysta przed oddaniem do serwisu. Fotopanorame odradzam!

  9. #29

    Domyślnie

    Ile jeszcze wątków wykopiesz, żeby obwieścić swoje niezadowolenie?
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •