Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: czerwony

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez botak Zobacz posta
    Od razu to zauwazylem
    pstrykniecie zdjecia ladnej dziewczynie, to nie wszystko
    nie ma w tych zdjeciach nic ciekawego.
    Nigdy nie uważałem że ładna modelka to przepis na dobre zdjęcia, skoro tak piszesz to domyślam się
    że masz takie podejście do robienia zdjęć. Nie myli sie tylko ten kto nic nie robi.
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k2-kabala Zobacz posta
    Nie myli sie tylko ten kto nic nie robi.
    święta racja, ciągle trzeba próbować czegoś nowego, w końcu na pewno się uda

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    wybacz ale tragicznie jak dla mnie
    skora oswietlona paskudnie
    Zgadzam się, zdjęcia zupełnie jak nie twoje. Ten eksperyment z oświetleniem był kompletnie nieudany.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  4. #14

    Domyślnie

    k2-kabala mam wrazenie sie sie zbulwersowales tym co CI tytaj ludzie napisali, a sam prosiles o komentaze... mialam kiedys kolege, ktory prosil o opinie zswoich prac, a kiedy jakis blad mu sie "wytykalo", czy tez mowilo " o fajnie ale ja zrobilabym np: TAK" to jego zdaniem ZAWSZW "tak mialo byc" i przez chwile odnioslam wrazenie takiej postawy u Ciebie
    Poza tym ciesz sie, ze komentuja fote - bo ja swoja wystawilam i jakos kiepsciutko z opiniami co na tak a co do poprawy

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzo Zobacz posta
    k2-kabala mam wrazenie sie sie zbulwersowales tym co CI tytaj ludzie napisali, a sam prosiles o komentaze... mialam kiedys kolege, ktory prosil o opinie zswoich prac, a kiedy jakis blad mu sie "wytykalo", czy tez mowilo " o fajnie ale ja zrobilabym np: TAK" to jego zdaniem ZAWSZW "tak mialo byc" i przez chwile odnioslam wrazenie takiej postawy u Ciebie
    Poza tym ciesz sie, ze komentuja fote - bo ja swoja wystawilam i jakos kiepsciutko z opiniami co na tak a co do poprawy
    Boję się Ci odpisać bo możesz to źle zrozumieć, ale spróbuje.
    Przeczytaj wszystkie moje odpowiedzi w tym wątku a zobaczysz że nie jestem zbulwersowany tylko nie lubię jak ktoś zarzuca mi tak jak "botak" wybieranie drogi na skróty. Wszystkie komentarze zawsze czytam i zastanawiam sie nad nimi, czasami się zgadzam a czasami nie. Każdy ma swój gust, spojrzenie na modelkę, światło a ściślej na fotografię, ilu fotografów tyle poglądów i samych kadrów.
    Zbulwersowany to mogę być na siebie że pochopnie wybrałem zdjęcia i nie przyłożyłem sie do obróbki.
    Cenie sobie szczerość bo sam jestem szczery, nie mam pretensji do np "sailor" za to co napisał bo był szczery i za to właśnie mu podziękowałem.
    Całe to zamieszanie skłoniło mnie do jednej rzeczy, stworzenie nowego wątku na Cafe Nikon - zapraszam do dyskusji.
    Pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    No co Ty nie ma sie czego bac... jak napisalam "odnioslam wrazenie" - oczywiscie moge sie mylic i nie do konca rozumiec czyjas postawe - wyrazilam swoja opinie, odpowiedziales na nia i jest ok i powiedzmy... mam juz jasniejesze spojzenie na ta cala dyskusje pod Twoimi fotografiami.
    Pozdrawiam serdecznie

  7. #17

    Domyślnie

    Dwójka jest niezła tylko oświetlenie nie takie jak trzeba, jedynka mi się natomiast nie podoba...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k2-kabala Zobacz posta
    ...nie jestem zbulwersowany tylko nie lubię jak ktoś zarzuca mi tak jak "botak" wybieranie drogi na skróty...
    ..Zbulwersowany to mogę być na siebie że pochopnie wybrałem zdjęcia i nie przyłożyłem sie do obróbki...
    Ja napisałem tak jak napisałem, tylko dla tego, ze sie nie przylozyles jak sam zreszta stwierdziles

  9. #19

    Domyślnie

    IMHO foty cieńkie jak d**a węża. Modelka fajna za to.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •