Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1

    Domyślnie Infolinia serwisowa Nikon Polska

    Niniejszym przypominam badz informuje, ze dla wygody uzytkownikow oraz poprawy kontaktu z serwisem, uruchomiona zostala infolinia serwisowa. Wybrac nalezy numer: 0/22 607 94 18

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem okazję skorzystać - rzeczywiście pełen profesjonalizm. Rozmowa miła i rzeczowa. Ciekawi mnie czy cały serwis jest taki 'pro' jak infolinia.
    Pzdr
    lenek

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie

    Moje pierwsze spotaknie w NP bylo dosc oschle i chlodne.
    Ale kazde nastepne to juz duzo lepiej - napewno sie staraja i moge tylko pochwalic
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze do serwisu nie dzwoniłem ale posłałem E-maila w związku z zabrudzoną matrycą , i w krótkim czasie dostałem odpowiedź (nie wiem jak szybko bo musiałem wyjśc na 3-4 godz. ), że jeśli zapowiem się telefonicznie i oni to potwierdzą to czyszczenie będzię "od ręki" tz. odbiór tego samego dnia, jeśli go przywiozę, i będzie kosztowało 80 zł.
    D100,D200,D700
    zapraszam na www.unoperdue.pl

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    Zza obiektywu
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    a gdzie mieści się serwis? mam chyba podobny problem. Z góry dzięki za info
    Pzdr
    Gdzie mogę popstrykać?

  6. #6

    Domyślnie

    Wwa, róg Marynarskiej i Postępu albo odwrotnie

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie

    Dokładniej wejście jest przez niebieska brame. Znajduje sie ona blizej ul. Woloskiej. Od ulicy postepu trzeba kierowac sie Marynarska w strone : GaleriiMokotów , Renaut , Medicawer ... - Na końcu budynku z logiem NIKON
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  8. #8
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo mi przyrko to stwierdzic, ale na 5 kontaktow, ktore dotychczas mialem to odnosze wrazenie, ze Pani pracujaca na tej linii to automatyczna sekretarka. Sposob mowienia jak na Dworcu - ale to kwestia gustu wiec to nie najwazniejsze. Wazniejsza jest wiedza merytoryczna, ktora ona powinna posiadac na ogolne tematy zwiazane z Nikonem i serwisem. Niestety mnie wprowadzila w blad i to dosc skutecznie.
    Cala sprawe musialem reklamowac u konkretnego serwisanta.
    Pani wykazala sie brakiem podstawowoej wiedzy na temat obowiazujacych w Nikon Polska zasad postepowania ze sprzetem w ramach gwarancji, a jak sama zapewniala dowiedziala sie wszystkiego specjalnie dla mnie Nieskutecznie, bo mnie zwiodla.
    Mile natomiast bylo to, ze uzyskalem wyczerpujaca i bardzo szybka odpowiedz na moje maila wlasnie od szefa (chyba) serwisantow.

    Niemniej polaczenie sie z serwisem graniczy z cudem.
    Na polepszenie atmosfery dodam jesdynie, ze Nikon uznawany jest w "swiatku fotograficznym" za najgorsza firme pod wzgledem CRM (Customer Relationship Management). Oni po prostu dziwnie nie szanuja swoich klientow na calym swiecie.
    Naprawa sprzetu w USA trwa rownie dlugo, co w Polsce
    pzdr

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli można wiedzieć - co cię zmusiło do kontaktu z serwisem?
    Pzdr
    lenek

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    Zza obiektywu
    Posty
    3

    Domyślnie

    A ja dzwoniłem na tę infolinię i przyznam, że Pani całkiem miła. Lepiej niż w jakimś urzędzie
    powiedziała mi ile będzie mnie kosztowała usługa (czyszczenie matówki) i wytłumaczyła jak dojechać. Wybiorę się pewnie w tym tygodniu bo już m nie te dwie kropczki na fotkach wkurzają
    Gdzie mogę popstrykać?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •