Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    ponownie mocne zdjęcie.

    pomysł, wykonanie bdb... choć nie obcinałbym zabawki z lewej strony...

    tak jak napisał jakiś czas temu sailor.... mam nadzieje, że nie musimy się martwić o Twój stan psychiczny

    zdjęcia tak jak zapewne planowałeś - robą wrażenie... fajna seria już się Tobie uzbierałą... jakaś wystawa ?

  3. #3

    Domyślnie

    zapa ta fotka w sumie nie do końca przemyślana , z przed roku. Teraz wykonał bym troszkę inaczej , może będzie powtórka albo i nie mój stan psychiczny myślę że jest ok , chyba ok czas chyba wrócić w świat makro .

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  4. #4

    Domyślnie

    świat makro wychodzi Tobie rewelacyjnie - lubię Twoje zdjęcia.

    widać, że tutaj też możesz zwojować to i owo , więc zaglądaj w ten dział także

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zapa Zobacz posta
    nie obcinałbym zabawki z lewej strony...
    Ty może nie ale skąd wiesz co tej małej "chodzi" po głowie

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem przesadzasz z tym tematem i jest niedopuszczalne, że angażujesz w to dziecko. Przecież to może się niekorzystnie odbić na jego psychice. Takie tematy z powodzeniem można realizować bez udziału dzieci.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Moim zdaniem przesadzasz z tym tematem i jest niedopuszczalne, że angażujesz w to dziecko. Przecież to może się niekorzystnie odbić na jego psychice. Takie tematy z powodzeniem można realizować bez udziału dzieci.
    Spokojnie całkiem inaczej to wygląda w trakcie realizacji , znam swoje dziecko poza tym .W sumie to klimaty mojego dziecka fanka scooby-doo , oglądałeś ?

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  8. #8

    Domyślnie

    normalnie... klimaty laleczkowo-chuckowe przygotuję się zanim otworzę następny Twój nie-makro wątek
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  9. #9
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Przerazajace ale bardzo dobre

  10. #10
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    Mocne i bardzo dobre
    Myślę że autor z pełną odpowiedzialnością podszedł do zdjęcia tym bardziej jeśli to jego córka
    scooby-doo to pikuś w porównaniu do Jam łasica

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •