Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    ok, tu chyba wychodzi różnica w generalnym podejściu do foto- ja robię 90% zdj w rawie, więc przy wywoływaniu pociągnięcie suwakiem nie jest dla mnie problemem
    natomiast jeśli chce się dostać jpgi prosto z puszki, nad którymi nie ma się zamiaru siedzieć- to i owszem- można podciągnąć kontrast, kolory
    w każdym razie- pozdrawiam
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  2. #12

    Domyślnie

    Gwizdał ten spór .To nie są zdjęcia z ryb.Żaden wędkarz nie będzie tak trzymał kija

  3. #13

    Domyślnie

    generalnie fajne kadry i światełko. Szkoda że nieostro, dodatkowo kapelusz dał paskudny cień na oczach - można by to dopalić lampką w trybie BL powiedzmy z -0,3 -0,7EV

  4. #14

    Domyślnie

    Mam dziwne wrażenie, że wszędzie twarz nieostra. Rozmycie tła miodne - 80-200 ujdzie Dobre kadry. Mało wędkarskie jak już ktoś wspomniał - to raczej "portret z wędką" bo jak ktośby miał przy odpiętym kabłąku tak trzymać wędkę, a niedaj boże rzucać.... oj. Zachodzące (chyba) słoneczko ładnie pozłociło - ogólnie na tak - gdyby nie ta ostrość....

  5. #15

    Domyślnie

    modelka pierwsza klasa a kadry druga klasa

  6. #16

    Domyślnie

    Miło się ogląda. To co możnaby ulepszyć, to podświetlić lampą trochę od dołu, aby pozbyć się cienia kapelusza.
    "Nieostrość" to CECHA obrazu a nie wada!
    http://www.dg.art.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Technicznie takie sobie , co do zdjęć to 4 (z pierwszego zapodania) ale to raczej portretowo niż wędkarsko.
    I numeruj foty bo teraz ciężko określić które jest które , tym bardziej że zapodałeś dwa razy.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •