Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
  1. #51

    Domyślnie

    Fajna relacja Panie Piotr ';] . Widać że wizyta w Nikon Polska poszła aż nadto dobrze...

    konkursy, gadgety, nagody ... dobry wypas jak na początek.
    Stowarzyszenie użytkowników Nikon, w świetle newsów, zaczyna wyglądać coraz poważniej.

    Z niecierpliowścią czekam na wszystkie szczegóły.

  2. #52

    Domyślnie

    Maroo, trudno mi powiedziec ale sadze ze nie warto ryzykowac, szczegolnie na tak prestizowym konkursie jak NPCI... Antek, dzieki

  3. #53

    Domyślnie

    Co do konkursu - można do niego zgłaszać tylko te zdjęcia które nie były publikowane w sieci ? (plfoto, imagia...etc ? ) ? Czy cosik źle zrozumiałem...

  4. #54

    Domyślnie

    Dokladnie tak. Do konkursu NPCI mozna zglosic tylko te zdjecia ktore jak dotad nie byly nigdzie publikowane ani oceniane. Nie wiem jak zinterpretowac plfoto ale mysle ze jest to upublicznienie sensu stricte...

  5. #55

    Domyślnie


    To trzeba nagle napstrykac dużo dobrego materiału. . .

    Lub. . . skasować z plfoto zdjęcie które chcesz wysłać.. kto będzie dochodził czy kiedyś ono gdzieś było.. No ale było by to odrobinę nie fair - w myśl regulaminuy NCPI

  6. #56

    Domyślnie

    Piotrze tylko 10 dni mojej nieobecności, a tak wiele się wydarzyło!
    Gratulacje i czekam na więcej wiadomości!
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  7. #57
    WAPNO
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę z postawy NP . Będziemy mogli coś wspólnie stworzyć. Ja jak najbardziej chciałbym być członkiem stowarzyszenia. Co do konkursów to niestety niektóre mają zakas publikowania materiałów konkursowaych, a szkoda, bo przecież zwykle chwalimy się właśnie najlepszymi zdjęciami .

  8. #58

    Domyślnie

    Ten zakaz publikacji dotyczy konkursu Nikona (NPCI), ale wydaje mi sie dosyc rozsadny. Poza tym daje rowniejsze szanse na godziwa ocene jury. Nasz konkurs bedzie mial zasady opracowane przez fundatora nagrody, czyli NP, byc moze przy wspoludziale kogos z forum. Czekam na propozycje zestrony NP.

    Ciesze sie ze nasze kontakty z Nikonem przybraly taka forme. To znakomity prognostyk dla naszych przyszlych pomyslow.

  9. #59

    Domyślnie Re: Nikon Polska - bylem...

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Ach, dlugo by o tym. Kolejny korpus to F6. Faktycznie jest to nowe podejscie Nikona do korpusow dla zawodowcow. Sam korpus jest zaskakujaco maly i zdecydowanie bardziej przypomina F100 niz 5. Nikon przeznaczyl jednak do niego bardzo wysokiej klasy gripa, ktory zmienia oblicze aparatu oraz poszerza funkcjonalnosc. O tym tez napisze wiecej przy innej okazji. Kolejne aparaty to kompakty z nowej linii. Bede o nich mowil wiecej nieco pozniej.
    no więc?
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  10. #60

    Domyślnie

    Miło bardzo ...zważywszy na fakt ze w Nikonie pracuje moja kuzynka hehehehe...pozdro..
    Pozdrawiam
    Orfi

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •