Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21

    Domyślnie

    Dowiedzialem sie rowniez o sposobie pozycjonowania klientow strategicznych Nikona (mowie o rynku zawodowym foto), planowanych ulatwieniach dla tych uzytkownikow, zarowno w serwisie jak i wsparciu firmy.

    Bardzo zaciekawił mnie ten fragment - czy zawodowy rynek foto dotyczy tylko sprzętu zakupionego w dystrybucji NP. Jeśli tak to "zawodowiec", który kupił sprzęt poza granicami naszego kraju jest zdany na siebie?
    Pzdr
    lenek

  2. #22

    Domyślnie

    A z ktorego fragmentu to wywnioskowales Lenku?

  3. #23

    Domyślnie

    troche z boku; Piotr napisał, że jest zadowolony z kontaktów z Biurem NP; ja z kolei byłem wczoraj mile zaskoczony przez Serwis NP; przez własną glupote uszkodzilem obiektyw i oddalem do serwisu, gdzie poinformowano mnie, ze do konca tygodnia bedzie gotowy kosztorys naprawy; ale telefon z opisem uszkodzenia i ceną otrzymalem juz po 20-30 minutach; super; mam nadzieję, że naprawa pójdzie równie sprawnie.

    i drugie trochę z boku: warto dbać o sprzęt; niewłaściwie zabezpieczony/opakowany/przewożony nawet na pozór pancerny 80-200 nie wytrzymuje fruwania luzem po samochodzie przy gwałtowniejszym hamowaniu

    i trzecie: ten sprzet nie jest taki zły, skoro mimo uszkodzenia 1/pierścienia przysłony i 2/pierścienia blokady af - nadal działa, choc to i owo trzeba przytrzymywać palcami

    ale sie rozpisałem, wystarczy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    A z ktorego fragmentu to wywnioskowales Lenku?
    Może troszkę źle zadałem pytanie. Ciekawi mnie czy będzie/jest podział na zawodowców ze sprzętem zakupionym w dystrybucji oficjalnej i zawodowców ze sprzętem z "innej dystrybucji"
    Pzdr
    lenek

  5. #25

    Domyślnie

    No to nic tylko sie cieszyc, ze jestesmy pozytywnie dostrzegani przez NC. Czekamy na dalsze informacje (no i konkurs oczywiscie)
    Pozdrawiam Karol

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Trzeba bedzie na szybko wybrac wladze, sekretarza, skarbnika itp ale to w oddzielnym watku. Zglaszajcie kandydatury
    hihi.. to ja na skarbnika, wciąż odczuwam brak gotówki
    a tak poważnie.. "władza" w Łodzi więc pewnie ścisłe biuro musi być z tego rejonu.. hmm.. chociaż w dobie elektroniki.. w każdym razie, jeśli wymyślicie jakąś funkcję dla emeryta, to chętnie wspomogę działania Stowarzyszenia ( o członkowstwie nie wspominam)
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  7. #27

    Domyślnie

    Henryku, w koncu Lodz to "stolyca" fotografii Jestesmy, a raczej bedziemy, stowarzyszeniem ogolnokrajowym i nie ma zadnego powodu dla ktorego sklad zarzadu stowarzyszenia (potrzebny tylko z koniecznosci proceduralnej) nie byl wlasnie obrazem tego faktu. Wyboru czlonkow zarzadu dokonamy rowniez on-line, wiec bede chcial wykonac w tym celu odpowiednia ankiete i glosowanie, oczywiscie anonimowe.

  8. #28

    Domyślnie

    Z uwagą przeczytałem Twoją relację Adminie z pobytu w NP. Cieszy fakt, że NP zdaje sobie sprawę z istnienia naszej grupy. Myślę że jesteśmy dla nich odpowiednimi partnerami do poważnych rozmów, z tendencją do rozwijania współpracy, szczególnie po uprawomocnieniu Stowarzyszenia.
    Myślę że robimy dla Nich dobrą robote, ale współpraca polega także na inicjatywie ze strony NP. Mam nadzieję ze uda się zrealizować pomysł specjalnej "legitymacji" , "karty" czy czegoś podobnego, co sprawi, że będziemy załatwiani szybko, tanio i miło
    pozdrawiam i dziekuje.
    Credo in unum Deum

  9. #29

    Domyślnie

    Pomysl takiej karty jest juz wykorzystywany w Nikonie od lat, cieszy wiec ze i NP podjal sie tego zadania i wdraza w zycie tak dobre i sprawdzone pomysly. Mowilismy o tej karcie i wszystko wskazuje na to ze zostanie ona udostepniona czlonkom stowarzyszenia. Nie chcialbym dzielic uzytkownikow Nikona na amatorow i profesjonalistow, bo w kazdym momencie dzisiejszy amator moze okazac sie jutrzejszym zawodowcem. Taka karta uprawnia do kilku dosyc przyjemnych, choc w codziennej pracy zupelnie zbytecznych, przywilejow. Nikon Polska podchodzi do tego bardzo zdrowo i to mi sie podoba...

  10. #30

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, tylko dlaczego u nas nie potrafią zrobić takiego serwisu jaki jest tutaj www.nikonownersclub.com. Chętnie bym się zapisał (zwłaszcza przez ten magazyn), ale 59 funtów to trochę dużo. Nie mogliby zrobić takiej wersji polskiej?.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •